Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Čauky všem.
Je to sice staré vlákno, ale nechci zakládat nové a tak se optám zde.

Potřebuji sehnat na Elantru:
katalyzátor, zadní levý brzdič pro ruční brzdu, za uvahu by stála i lambda sonda a časem i lamelu spojky.

Hledám na tu vrakoviště s prodejem dílu na Hyundai (nové díly mají neúnosnou cenu pro mého mazlíka, tolik mi zaměstnavatel neplatí ) pro Východní Čechy a strejda Google mi hází Jižní Moravu a Prahu.
Takže tady okolo Rychnov nad Kněžnou a Hradec Králové, Ústí n.Orlicí asi nic není. :?

Máte někdo zkušenosti s touto firmou??

http://www.hyundaivrakoviste.cz/kontakt
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Děkuji. To jsem přehlédl.
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Piskotkiller »

Nebylo by lepší koupit uni katalyzátor? Další věci jako lambda či dokonce spojka, bych taky koupil nové jedině co bych řešil ten brzdič ale i ten se dá přetěsnit a zrenovovat... ](*,)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Ten univerzální katalyzátor jsem hledal, ale je toho hodně a už se v tom ztrácím. Nevim jak to vybrat.
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Piskotkiller »

Tak podle průměru výfuku a pak jakej je to obsah =) ale dá se sehnat do 1000kč úplně v pohodě... popř si změřit rozměry starého a pak cca nějakej podobnej aby se tam vešel... nic složitého. Tak hop pod auto se šuplerou :D
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Díky za upřesnující informaci.
Už jsem odvezl syna zpět k bejvalce tak než pujdu na noční směnu tak to změřím a snad najdu vhodný díl na netu.

Koukal jsem na to,že jsou dva druhy katu. Plechový a s nějakou keramickou vložkou uvnitř.

Hlavně najít ten vhodný a aby to prošlo diagnostikou a pak emisema.
Největší obavu mám z té diagnostiky jestli to i po výměně bude hlasit nízkou učinost katalyzátor tak to bude na nic. #-o
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Espero »

Já do těch Úval u Prahy jezdím a co potřebuju jsem tam vždycky sehnal. (Disky na zimní sadu, nějaké vypínače, naposledy vysouvací origo držák nápojů do palubní desky pod rádio, ten v Butovicích měli za 3 600 a tady jsem ho dostal za 300,- ale i jiné věci). Vždycky to fungovalo a nic jsem nereklamoval. 2x příjemní tam sice nejsou, ale to není důležité.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Richard555 »

Já včera spokojeně nakoupil něco na Kia na vrakáči Hyundai v Úvalech, ale trochu jinde než zde byl odkaz v předchozích příspěvcích, je to hned u rybníka Fabrák na mapě je uvedena autodoprava Kořínek a fakt mají ! Max. jsem byl spokojen.
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Díky za reakce na dotaz. Našel jsem po delší době servis s vrakovištěm kousek za Hradcem Králové. Je to sice dost z ruky,ale tady ve Východních Čechách asi jediný schopný servis.

http://www.autosluzbydonat.cz/

Jsem domluvený na úterý ráno hned jak otevřou. Udělá prý vlastní diagnostiku a podle toho budem postupovat co a jak vyměnit.
Nebudeme se prý držet slov jistého XY ze servisu z H.K, protože nemají dobrou pověst ( bohužel mám s nima vlastní špatnou zkušenost ) a jsou drahý.
Zkontrolujem si to sami jak diagnostika tak motor na tester a začnem postupně od začátku.
Tak jak budu vědět více tak sem napíšu.
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Piskotkiller píše:Tak podle průměru výfuku a pak jakej je to obsah =) ale dá se sehnat do 1000kč úplně v pohodě... popř si změřit rozměry starého a pak cca nějakej podobnej aby se tam vešel... nic složitého. Tak hop pod auto se šuplerou :D
Byl jsem se v týdnu ptát v autodílech v Kostelci n.Orlicí a katalyzátor jedině objednat u výrobce auta a to ještě je včetně svodu jeden celek za cenu 8500,-kč.( prý kdyby to byl koncernový vůz VW tak to sehnat je brnkačka dle slov prodavače )
Podle průměru trubky samotný uni kat je skutečně kolem 800 - 900,-kč,ale podle tvaru na vstupu to pujde převařit na svodech, ale výstup je pod uhlem dozadu.

http://autodily.mjauto.cz/_imp/ernst/ob ... 751186.JPG
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Vrakoviště Hyundai - autovrakoviště

Příspěvek od Exup.FZR »

Exup.FZR píše:Díky za reakce na dotaz. Našel jsem po delší době servis s vrakovištěm kousek za Hradcem Králové. Je to sice dost z ruky,ale tady ve Východních Čechách asi jediný schopný servis.

http://www.autosluzbydonat.cz/

Jsem domluvený na úterý ráno hned jak otevřou. Udělá prý vlastní diagnostiku a podle toho budem postupovat co a jak vyměnit.
Nebudeme se prý držet slov jistého XY ze servisu z H.K, protože nemají dobrou pověst ( bohužel mám s nima vlastní špatnou zkušenost ) a jsou drahý.
Zkontrolujem si to sami jak diagnostika tak motor na tester a začnem postupně od začátku.
Tak jak budu vědět více tak sem napíšu.
Ceny za velice přijatelné a dalo by se řící za hubičku. =D>
Lze díly jak nové tak i ze starších vozu, mají pneuservis, vlastní velkou dilnu, zkušení automechanici zodpovědí jakoukoliv otázku a další informace dohledáte na jejich stránkách a i po telefonu a osobní návštěvě.
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“