tryska na ošetření dutin

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
dorach
Příspěvky: 9
Registrován: 05 led 2008, 16:06

tryska na ošetření dutin

Příspěvek od dorach »

Ahojky všem. Prosím o radu. V létě hodlám prolít dutiny. Ať se snažím jak chci, nenašel jsem nikde na internetu někoho, kdo by prodával trysky na stříkání dutin. Podotýkám, že kompresor i pistoli na kartuše mám. Připadá mi však zbytečné kupovat znovu pistoli na kartuše jen proto abych měl na konci hadičku s tryskou. Byl bych proto vděčen, kdyby mi někdo mohl poradit, kde samotnou trysku sehnat. Protože mám přístup k soustruhu nevadil by ani nějaký technický nákres. Hlavně počet otvorů v trysce jejich umístění a průměr. Díky za radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Myslím že to řešíš příliš komplikovaně při dostatěčném tlaku vzduchu budeš mít dostatěčný rozprach i na zaslepené tvrdší hadičce do které na konci po obvodu vyvrtáš trěba 1mm dirky konec konců když to tak uděláš tak si ro rovnou odzkoušíš jaký máš rozprach a kdyžtak nějakou dirku přiděláš podle potřeby (průměr děr bude vycházet z tvrdosti hadičky a tlaku vzduchu). Geometrie trysek najdeš na netu a jen je zmenčíš podle v poměru tlaku toho co najdeš vůči tomu co bedeš mít ale z vlastní zkušenosti říkám že ta navrtaná zaslepená hadička plní všechna očekávání. kdyby jsi chtěl konek kovový tak na hadičku na konec dej jen kovovou trubičku a konec zase patřičně zaslepit tam bych potom volil nemší otvory než u vrtání hadičky a začal bych na 6ti dirkách po obvodu
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
lusch
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 kvě 2010, 12:06

Re: tryska na ošetření dutin

Příspěvek od lusch »

dorach má pravdu,na netu seženeš vše,ale trysku,nebo sadu trysek na ochranu vozu ne!!!!! :evil: je to neobvyklé????? #-o ,něco si tedy zdarma navrtám,ale rotační tryska by byla asi lepší a klidně bych ji zaplatil i s poštovným,no asi existuje něco mezi nebem a zemí................
Uživatelský avatar
rudolf.tomka
**
Příspěvky: 344
Registrován: 19 čer 2011, 18:12
Bydliště: Zborov -Slovensko

Re: tryska na ošetření dutin

Příspěvek od rudolf.tomka »

KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“