Autoservis Brno?

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Autoservis Brno?

Příspěvek od MadMaxx »

mate zkusenosti s nakym servisem v brne?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

:lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Zalezi, jaky zkusenosti si predstavujes ....
Jiste jsi prochazel cele forum, tak ze ty moje spatne jsi nasel ... a vis i kde jsem je zazil .... Tak tam nejezdi ... .... :wink: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMaxx »

sem myslel hlavne dobry zkusenosti - potrebuju vymenit cepy a nevim kam s tim..
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMaxx »

ehm, porad nic?
Uživatelský avatar
Petr Langer
*
Příspěvky: 24
Registrován: 29 lis 2007, 09:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Petr Langer »

Já jsem též z Brna a co jsem si nechal dělat základní údržbu (Rozvody, hnací řemeny, olej, řetěz vačkové hřídele) tak u jistého P. Dvořáka z Domašova u Brna za práci si bral 900 Kč i za materiál si účtoval běžnou cenu v obchodech, opravuje všechny typy aut a s opravou jsem velmi spokojen akorát mívá často dost zakázek takže je nutno se objednat tak 7-14 dní dopředu.
Pak mě kdysi známej doporučoval jistého p. Matouška v Brně na Olomoucké s tím zkušenost nemám, ale taky opravuje všechny typy aut a známí co tvrdili tak s ním taky byli vcelku spokojeni.
Hyundai Lantra J2 1.6 16V Kombi 1996
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMaxx »

diq, a nakej kontakt prosim?
Uživatelský avatar
Petr Langer
*
Příspěvky: 24
Registrován: 29 lis 2007, 09:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Petr Langer »

MadMaxx píše:diq, a nakej kontakt prosim?
Na toho Dvořáka - Domašov 15 tel. 546 441 294

Na tu Olomouckou na toho Matouška mám pouze kontakt od známých, jelikož jsem tam ještě nikdy nebyl - tady je tel. 777 005 106
Hyundai Lantra J2 1.6 16V Kombi 1996
Uživatelský avatar
jeremiasz
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2011, 09:32

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od jeremiasz »

muze mi nekdo doporucit autorizovany servis provadejici i zarucni opravy?
byl jsem u Balvina, poprve pred rokem na ty bezplatny garancni prohlidce, pristup toho prijimaciho vosousta byl otresne arogantni, v zasade jsem po nem nic nechtel, on byl i relativne slusny, ale styl, jakym se se mnou bavil ... no proste jsem si pripadal jako uplnej kreten a temer jsem mel pocit, ze se mu mam omluvit, ze ho rusim v praci s nejakou svoji debilni prohlidkou.
Rekl jsem si sem uz nikdy a nasel Autostyl Brno na servisku, pristup super, auto vratili umyty a vyluxovany, vycisteny. Pak jsem mel problem bo mi na parkovisti nekdo pekne sedrel predek a ja si po tydnu ve snehu nevsiml obrubniku a promackl prah. Znovu jsem vyrazil to Autostylu, vsechno vyridili s pojistovnou, perfektne opravili, umyli, ochotni, fajn lidi. no a ted ta debilni svolavacka a navic se mi brutalne zacal loupat volant v miste drzeni levou rukou, chtel jsem zase do Autostylu, ale ze jim prej skoncila smlouva a nemuzou delat zarucni opravy.
Ja proste nerad jezdim na ruzny mista, rikam si no co, treba u Balvina byl jen jeden pitomec, zkusim to znova, tak tam jedu, ten vul je tam porad, ale dneska na me vysel jinej, rikam si prima, tak treba tenhle bude ok, ale bylo to uplne stejny, mam pocit, ze u Balvina ti lide prochazeji nejakyma kurzama arogance, vsichni co tam jsou pusobi dojmem, ze jsou honorace automobilovyho prumyslu a ja jsem nejakej blbecek, kterej nicemu nerozumi a ma pravo tak leda drzet hubu, hlavne neklast zadne dementni otazky. Napriklad se ptam chlapa, co vlastne kontroluje ta garancni prohlidka. Podival se na me, jako kdybych prave vypustil z huby tu nejstupidnejsi otazku, co kdy slysel a rika:"pane Kounek, kontrolujeme to stejne jako pred rokem" Rikam mu, ze to tak nejak jako ocekavam, ale ze vim prd, co kontrolovali, proto se ptam, po xichte mu probehl takovej lehkej pohrdavej vyraz typu "co si asi tak ten vul mysli, ze mu tady gratis budeme kontrolovat", ale nahlas rekl "kontrolujeme 17 bodu podle protokolu". No a pak jsme meli jeste par podobne plodnych konzultaci.
cize zpet k tematu: slusny, poradte prosim Autorizovany Hyundai servis v Brne provadejici i zarucni opravy, protoze k Balvinovi uz fakt ne, prestoze to mam kousek od baraku
Naposledy upravil(a) jeremiasz dne 03 pro 2014, 11:34, celkem upraveno 1 x.
i30 2012 1,6 MPI DOHC CVVT
http://moje.auto.cz/jeremiasz/hyundai-i30.html
predchozi
Fiat TIPO 2.0ie 8V - prenechano zene
Fiat TIPO 1.4 - Killed In Action
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od Gandalf »

Celkem tu chlapi chválili Auto Pokorný u Globusu v Řečkovicích. Ale osobní zkušenost nemám.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
jeremiasz
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2011, 09:32

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od jeremiasz »

Vyzkousel jsem Servis Pokorny u Globusu je vyborny, slusny jednani, adekvatni ceny, auto umejou vycisti, kdyz ho tam rano pristavim, odvezou me do prace a kdyz je hotovo, zase pro me do prace prijedou, smlouva s Hyunday na servisni a zarucni opravy. Muzu doporucit =D>
i30 2012 1,6 MPI DOHC CVVT
http://moje.auto.cz/jeremiasz/hyundai-i30.html
predchozi
Fiat TIPO 2.0ie 8V - prenechano zene
Fiat TIPO 1.4 - Killed In Action
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od Gandalf »

jeremiasz: Osobně jsem tam nebyl, ale chystám se, protože to mám po cestě do práce. Co podle Tebe jsou "adekvátní ceny"? Kolik tam pro představu stojí běžná roční prohlídka a servis? díky
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
jeremiasz
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2011, 09:32

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od jeremiasz »

minuly rok: rocni servisni prohlidka, 2. rok stara i30, 4200kc, odvoz do prace a z prace, umyti a vyluxovani interieru v cene.
pro predstavu, rocni serviska v predchozim, tehdy jeste authorizovanem servise Autostyl 4700kc, take s umytim ale bez odvozu
i30 2012 1,6 MPI DOHC CVVT
http://moje.auto.cz/jeremiasz/hyundai-i30.html
predchozi
Fiat TIPO 2.0ie 8V - prenechano zene
Fiat TIPO 1.4 - Killed In Action
tomca
Příspěvky: 5
Registrován: 16 zář 2012, 16:19

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od tomca »

Může mi někdo doporučit servis v Brně nebo okolí na výměnu rozvodů? Mám Accenta , r.v. 2004
Hyundai Accent 1.3 (63 kW) r.v. 2004 + LPG
Uživatelský avatar
jeremiasz
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2011, 09:32

Re: Autoservis Brno?

Příspěvek od jeremiasz »

Doporucuju Hyunday servis Pokorny Brno - u Globusu, super jednani, dobre provedeny servis.
Ja osobne nemam dobre zkusenosti s Balvinem, byl jsem tam 2x pokazde jsem mel pocit, ze je spis obtezuji.
i30 2012 1,6 MPI DOHC CVVT
http://moje.auto.cz/jeremiasz/hyundai-i30.html
predchozi
Fiat TIPO 2.0ie 8V - prenechano zene
Fiat TIPO 1.4 - Killed In Action
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“