Relé centrálu

Zde si můžete stáhnout manuály, příručky, servisní manuál a další

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Mino
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2007, 22:59

Relé centrálu

Příspěvek od Mino »


Čau všichni.Mám takový malý problémek.Zkoušel jsem stahnout příručku ale to se mi nějak nevede.Potřebuju na Accentu z roku 97 najít relé centrálu a to pak vyměnit za relé s dálkou.A pokud bi se někomu válelo levé sklo do zrcátka bil bych vděčnej.Dík za radu Miňo. :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: Relé centrálu

Příspěvek od Sokyno »

Mino píše: Čau všichni.Mám takový malý problémek.Zkoušel jsem stahnout příručku ale to se mi nějak nevede.Potřebuju na Accentu z roku 97 najít relé centrálu a to pak vyměnit za relé s dálkou.A pokud bi se někomu válelo levé sklo do zrcátka bil bych vděčnej.Dík za radu Miňo. :lol:
skuz to tady http://www.korea-opt.ru/ je to sice rusky ale je tam asi vsechno co potrebujes jo a taky potrebujes znat rusky :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Relé centrálu

Příspěvek od Lhoty »

Mino píše: Čau všichni.Mám takový malý problémek.Zkoušel jsem stahnout příručku ale to se mi nějak nevede.Potřebuju na Accentu z roku 97 najít relé centrálu a to pak vyměnit za relé s dálkou.A pokud bi se někomu válelo levé sklo do zrcátka bil bych vděčnej.Dík za radu Miňo. :lol:
Nevi nekdo jestli je to stejný i na Lantre 96?staci taky jen vymenit rele a pridat do dveri motor?
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: Relé centrálu

Příspěvek od Sokyno »

Lhoty píše:
Mino píše: Čau všichni.Mám takový malý problémek.Zkoušel jsem stahnout příručku ale to se mi nějak nevede.Potřebuju na Accentu z roku 97 najít relé centrálu a to pak vyměnit za relé s dálkou.A pokud bi se někomu válelo levé sklo do zrcátka bil bych vděčnej.Dík za radu Miňo. :lol:
Nevi nekdo jestli je to stejný i na Lantre 96?staci taky jen vymenit rele a pridat do dveri motor?
nekdo by to vedet mal skus ivana ten se tim zabyva jako profik :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Kouknete se po foru ... a fakt to najdete ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Download“