Moderator sekcie i30

2007 -2011

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Koho by ste chceli za moderatora sekcie i30?

Anketa končí za 07 kvě 2009, 21:46

kowalski 1410
3
7%
matysekul
24
57%
laufas
14
33%
niekoho ineho
1
2%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od De&d »

Hardcam píše:De&D: dalsi clen s titulem ma znamenat co?

zello: ono to dost dobre nejde, za ty 4 roky (pepan to stihnul za 2 mesice) jsme si zvykly probirat cokoliv, kdekoliv. moderator vasi sekce by mel predevsim zlikvidovat duplicitni temata popr. upravil nazev temat odpovidajimu obsahu - ono se pro nazvem "prosim pomoc" da predstavit ledaccos. Myslim, ze vic naroku by nemelo byt kladeno, forum funguje na kamaradske urovni a nedoklazu si predstavit, ze veskere OT se bude psat do jineho tematu nebo kvuli kazdemu OT by se zakladalo tema nove.
Dobře,... s "titulem" Moderátor.
i30 1.4 Cmf KimShit
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od pepan »

Ono ty OT občas i pomůžou.tomu se stejně nevyhneš. já je píšu taky docela často :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od Hardcam »

De&D: no, me zajima, na koho tim narazis...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od De&d »

Hardcam píše:De&D: no, me zajima, na koho tim narazis...
To sem netušil ,že lidi tady (někteří) jsou tak vztahovační - momentálně myslím tebe.
Nebo máš sám před sebou nějaký rest?
Nebo se fakt člověk tady nemůže bez různých invektiv od INVENTÁŘE na nic zeptat?
Možná vám většině je vše jasný, ale teď už chápu ty "nový" co se zeptali ať už na cokoli (ano bohužel)
ve svém nově založeném duplovaném tématu.
Takže ještě jednou moje první otázka:
A další moderátor příspěvky tady pročistí nebo to bude jen další člen s titulem?
Na spojení: ......další člen s titulem, se momentálně vys...r, a zkus odpovědět na otázku.
Hned když jsem to napsal tady poprve tak celkem OK odpověděl a nastínil věci matysekul, ale jak jsi to pochopil ty to
mně fakt zaráží.
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od Hardcam »

De&D: pro sekci i30 zadny moderator neni, tak se ptam, jakeho jineho (ne tedy toho noveho) moderatora, ktery nic neudelal, jsi mel na mysli...pokud jde o me, nejaky resty, co bych chtel udelat, mam a primarne se snazim pracovat v sekci Elantra a v Pokecu, mazu spamy atp...ale pokud je pro ebe skupina moderatoru jen skupina clenu s titulem, prosim, mas moznost se ukazat...
Nejde o novy a stary lidi, ale at jde o jakykoliv jiny forum, nez se zeptam, proctu si, jestli uz nekdo nemel podobny problem. Na forech o mobilech je toho opravdu hodne, na PC forech taky - treba 200 stranek v sekci, obcas je tezky najit uz zodpovezeny konkretni problem, ale procist si nazvy temat na peti strankach v sekci i30 snad neni takovej problem. "Co bych to hledal, zeptam se, on mi to nekdo zopakuje"...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od De&d »

Hardcam píše:De&D: pro sekci i30 zadny moderator neni, tak se ptam, jakeho jineho (ne tedy toho noveho) moderatora, ktery nic neudelal, jsi mel na mysli...pokud jde o me, nejaky resty, co bych chtel udelat, mam a primarne se snazim pracovat v sekci Elantra a v Pokecu, mazu spamy atp...ale pokud je pro ebe skupina moderatoru jen skupina clenu s titulem, prosim, mas moznost se ukazat...
Nejde o novy a stary lidi, ale at jde o jakykoliv jiny forum, nez se zeptam, proctu si, jestli uz nekdo nemel podobny problem. Na forech o mobilech je toho opravdu hodne, na PC forech taky - treba 200 stranek v sekci, obcas je tezky najit uz zodpovezeny konkretni problem, ale procist si nazvy temat na peti strankach v sekci i30 snad neni takovej problem. "Co bych to hledal, zeptam se, on mi to nekdo zopakuje"...
1)Díky, že jsi mi opět neodpověděl.
2)Nikdy nikde jsem nenapsal, že moderátoři na foru nic nedělali-nepodsouvej mi svý utkvělý myšlenky a hlavně se nepodceňuj.
3)Nikdy nikde u mého příspěvku nenajdeš, že bych schvaloval bezmyšlenkové zakládání nových témat.

Takže ještě jednou a tentokrát jinak co novýmu moderátorovi "dáte" za práva?
Dál otázku raděj nerozvádím aby tě moc nerozptylovala a mohl ses zkoncentrovat na tuto jednoduchou.
(podle toho jak to dlouho z tebe dostávám si začínám myslet, že tak jednoduchá ta otázka zase není).
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od Mexican »

De&d novy moderator dostane moznost

- zlucovat temata, mazat duplicitne temy
- upravovat prispevky - v pripade ze sa v nich nachadzaju nepublikovatelne vyrazy, resp vyrazy proti dobrej moralke
- upravovat nazvy tem aby boli prehladnejsie, prip strukturovat forum k vacsej prehladnosti
- fungovat ako mediator, teda rozhodca v pripadnych sporoch
- plus par dalsich veci :wink:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od De&d »

Mexican píše:De&d novy moderator dostane moznost

- zlucovat temata, mazat duplicitne temy
- upravovat prispevky - v pripade ze sa v nich nachadzaju nepublikovatelne vyrazy, resp vyrazy proti dobrej moralke
- upravovat nazvy tem aby boli prehladnejsie, prip strukturovat forum k vacsej prehladnosti
- fungovat ako mediator, teda rozhodca v pripadnych sporoch
- plus par dalsich veci :wink:
Super, dík.
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od pepan »

já to zase chápu takhle a z jíneho místa: když mám nějakej problém a potřebuju ho rychle řešit,založím téma a napíšu co a jak.téma je aktivní tuýdíž hned na očích.jo jasně že když po sáhodlouhém hledáni,komkrétní tema najmu anebo alespoň jemu podobné,tak to tam vložím.ze začátku a i občas ted mám problé něco někde vychytat atd.moderátor by to měl pochopit,napsat do téma,aby se autor snažil to psát tam kam patřáí a popřípadě přesunout.dále by podle mě měl v dané sekci--např I30-- se snažit v jeho silách a možnostech..doporučovat,radit,informovat..... nejde jen o kolonku moderátor a myslet si,že je borec s možnostma "boha" :D je to docela zodpovědnost.nejsem tu dlouho,ale myslím že sem toho stihnul dost a docela sem to prolezl a mám svůj názor.kdyby mě to tady nebyvilo tak tu už nejsem.mě se práce kluků líbí a samozřejmě většina všech co sem chodí. Hau ,domluvil sem :) aspon na chvilku
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od De&d »

pepan píše:já to zase chápu takhle a z jíneho místa: když mám nějakej problém a potřebuju ho rychle řešit,založím téma a napíšu co a jak.téma je aktivní tuýdíž hned na očích.jo jasně že když po sáhodlouhém hledáni,komkrétní tema najmu anebo alespoň jemu podobné,tak to tam vložím.ze začátku a i občas ted mám problé něco někde vychytat atd.moderátor by to měl pochopit,napsat do téma,aby se autor snažil to psát tam kam patřáí a popřípadě přesunout.dále by podle mě měl v dané sekci--např I30-- se snažit v jeho silách a možnostech..doporučovat,radit,informovat..... nejde jen o kolonku moderátor a myslet si,že je borec s možnostma "boha" :D je to docela zodpovědnost.nejsem tu dlouho,ale myslím že sem toho stihnul dost a docela sem to prolezl a mám svůj názor.kdyby mě to tady nebyvilo tak tu už nejsem.mě se práce kluků líbí a samozřejmě většina všech co sem chodí. Hau ,domluvil sem :) aspon na chvilku
..... a já myslím, žes promluvil dost rozumně.
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od pepan »

8-[ :) snažil sem se
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od pepan »

a ještě maličkost :) stává se,že autor tématu napíše at to promázne moderátor a že si nepřeje OT.chápu to u inzerce,ale já sem rád když mě tam něco něk´do napíše :) např od té doby bylop původně s jiným záměrem,ale rozjelo se to celkem aslušně.to samé aktuální fota mých oveček-vůbec sem nečekal ,že se to tozjede tak.že tam budou další fotky zvířet atd.mám radost.když založím téma a trochu se to tam hešjbe :) no ruku na srdce,každý autor má radost když je o téma zájem ne? :) trakže já si přeju v mých tématech nemazat :) :D
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od laufas »

pepan píše:a ještě maličkost :) stává se,že autor tématu napíše at to promázne moderátor a že si nepřeje OT.chápu to u inzerce,ale já sem rád když mě tam něco něk´do napíše :) např od té doby bylop původně s jiným záměrem,ale rozjelo se to celkem aslušně.to samé aktuální fota mých oveček-vůbec sem nečekal ,že se to tozjede tak.že tam budou další fotky zvířet atd.mám radost.když založím téma a trochu se to tam hešjbe :) no ruku na srdce,každý autor má radost když je o téma zájem ne? :) trakže já si přeju v mých tématech nemazat :) :D
Chapu te.
Jenze pak nekdo hleda info (ted nemyslim ovce :lol: ) a v tematu kola se bude resit smrad z vyfuku treba.
Takze v tom bude gulas.
Nemam nic proti nemazani ovecek nebo podobnych temat :D , ale zbytek bych udrzoval nejvic
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od pepan »

jo to je jasný v technické sekci určitě ano
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator sekcie i30

Příspěvek od Mexican »

Dneska po 20.00 ponci hlasovanie, prosim majitelov a fanusikov vlakna o i30 aby este hlasovali, ak tak neurobili doteraz
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Zamčeno

Zpět na „i30“