Vadná spínací skříňka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Azor
*
Příspěvky: 65
Registrován: 20 pro 2012, 15:12

Vadná spínací skříňka

Příspěvek od Azor »

Snad jsem nehledal špatně, ale nic k mému problému jsem nenašel. Mám asi v hajzlu po mechanické stránce spínací skříňku. Už dřív se mi stávalo, že občas nešlo otočit klíčkem, včera se mi to povedlo až po 10 minutách a naštěstí jsem dojel domů. Doma jsem to zkoušel znova a už ani jednou to nešlo. Se zámkem řízení to nemá nic společného, spíš to vypadá, že oba klíčky které mám, v tom jaksi volně vaklají. Přitom výrazněji opotřebené se nezdají (dveře otvírají bez problému), ostatně najeto je jen 65 tisíc, takže by to ještě nemělo být rozpadlé. Prostříkal jsem to WDčkem, ale žádná změna. Kdysi jsem měl Forda u kterého šla spínačka "dotáhnout", takže obdobný problém snadno zmizel. U Atose tato možnost zdá se není, takže mě asi čeká výměna spínačky. Obávám se, že to bude porod (odvrtání nepřístupných trhacích šroubů zámku řízení apod.) :evil: Má s tím někdo zkušenost?
Reklama
 

kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

Re: Vadná spínací skříňka

Příspěvek od kritik »

Toto se mi stalo , když jsem do zámku nastříkal olej. Musel jsem potom vyplachovat zámek benzínem a pak lihem. Problém se už neopakoval.
Odpovědět

Zpět na „ATOS“