Dálkové ovládání zamykání

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
slávek
*
Příspěvky: 16
Registrován: 25 říj 2010, 21:52

Dálkové ovládání zamykání

Příspěvek od slávek »

Mám Atos Prime 1,1/43kw rok výroby 2005. Má někdo zkušenosti s dálkovým ovládáním zamykání s jeho montáží a co použít #-o
Reklama
 

Azor
*
Příspěvky: 65
Registrován: 20 pro 2012, 15:12

Re: Dálkové ovládání zamykání

Příspěvek od Azor »

Není to nic složitého, stačí doplnit řídící jednotku a 1 ovládací motorek (pokud chceme ovládat i 5.dveře tak 2 motorky). Nejotravnější je protáhnout další vodiče do dveří řidiče (a je třeba použít alespoň mezi skelet a dveře nějaké kvalitní vodiče, ty dodávané z Číny jako součást toho kompletu se po pár otevření dveří přelámou). Pokud necítíme potřebu mít zařízení s plovoucím kódem a další vymyšlenosti, tak stačí na ebay nebo Aliexpressu zakoupit příslušné součásti v ceně celkem tak do 500 Kč. Kdo se bojí platit kartou do ciziny, můře využít Aukro, ale tam to bývá dražší. Schema zapojení bývá přibaleno. :D
kritik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 21 črc 2011, 12:29

Re: Dálkové ovládání zamykání

Příspěvek od kritik »

Nevím jak doplnit řídící jednotku .Co je myšleno "Řídící jednotkou"?Můžeš mi to Vysvětlit?Díky.
Azor
*
Příspěvky: 65
Registrován: 20 pro 2012, 15:12

Re: Dálkové ovládání zamykání

Příspěvek od Azor »

Asi jsem se vyjádřil trochu nepřesně. Samozřejmě ne doplnit ŘJ vozidla, ale dát tam to, co ovládá zámky - označit to za ŘJ je skoro moc vznešené, takže pro jednoduchost spíš radiopřijímač toho, co vysílá klíčenka - je to přirozeně součástí toho zakoupeného kompletu - např. toto http://www.aliexpress.com/item/Universa ... 76258.html
Odpovědět

Zpět na „ATOS“