Teče mi chladici kapalina

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
kkajus
Příspěvky: 3
Registrován: 21 led 2020, 12:34

Teče mi chladici kapalina

Příspěvek od kkajus »

Ahoj , Teče mi chladici kapalina do interiéru .. vyndal jsem vnitřní koberce pod sedadlala a vypadá to že to teče nekdě pod volantem si u středu ..
Setkal se s tím už někdo ?děkuji
Reklama
 

kkajus
Příspěvky: 3
Registrován: 21 led 2020, 12:34

Re: Teče mi chladici kapalina

Příspěvek od kkajus »

Tak jsem zjistil že to teče uprostřed s pod ventilace , ale nevím jak se do toho dostat . musim rozdělat celou palubovku ? co tam vevnitř může chcát ? poradíte ? díky ..
Azor
*
Příspěvky: 65
Registrován: 20 pro 2012, 15:12

Re: Teče mi chladici kapalina

Příspěvek od Azor »

Podle mě to může být jedině topení, nejspíš to teče ve spoji hadice - radiátor (uhnilá spona?) nebo je tam zpuchřelá hadice apod. Bez rozdělání těžko lépe poradit. Někde tady na fóru je obrázek k rozebrání ventilátoru topení (chce to trochu hledat), ten by mohl pomoci. Jinak holt jít po hadicích, nějak se k tomu musí dojít, šel bych na to od spodu, rozebírat vršek palubky nemá cenu.
kkajus
Příspěvky: 3
Registrován: 21 led 2020, 12:34

Re: Teče mi chladici kapalina

Příspěvek od kkajus »

Tak konečne rozebráno půlka auta..Nakonec ve ventilaci bylo prasklé topení ..stařím zevnitž zrezivělo .. vymeneno .Vše OK . jen mi zůstal jeden kablík .. takový černý s plochým koncem na konektor , takové očko (momentálně nemám foto a nevím kde byl:-) .Říka Vám to někomu něco ? :-)
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Teče mi chladici kapalina

Příspěvek od Richard555 »

Mě většinou při demontáži a pak následné montáži taky něco zbude :D jestli to je černej kablík s očkem, nejspíš to bude nějaká kostra , ale ví bůh :wink: v Atosu asi moc elektroniky v topení nebude, takže nějaké kabely budou u ventilátoru , možná je i nějaký kabel s mikrospínačem u kolečka nebo tlačítka na foukání na sklo, to zapíná klimu a ostatní bude nejspíš čistě mechanický......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „ATOS“