Pripojenie mobilu cez AUX a prehrávanie hudby

2008 -

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
wildstorm
Příspěvky: 6
Registrován: 02 lis 2015, 20:18

Pripojenie mobilu cez AUX a prehrávanie hudby

Příspěvek od wildstorm »

Kupila som kabel micro USB - jack 3,5 a skúsila pripojiť môj mobil Honor k rádiu a prehrať hudbu. Na rádiu napísalo "connecting" avšak keď som pustila hudbu z mobilu, nič nehralo. Chcem sa preto spýtať, či je potrebné iné pripojenie (napr. jack 3,5 to jack 3,5), alebo či to je typom mobilného telefónu. Prípadne prosím o rady, ako si na rádiu prehrať hudbu z mobilného telefónu. Mám ročník 2009, len AUX pripojenie na rádiu. Ďakujem. :D/
Reklama
 

cigi
*
Příspěvky: 11
Registrován: 26 lis 2006, 18:08

Re: Pripojenie mobilu cez AUX a prehrávanie hudby

Příspěvek od cigi »

V tomto případě pouze jack - jack. Usb obsahuje jenom data (nuly a jedničky) a pokud rádio nemá tento vstup (usb, card) musí dostávat jenom analog. Takže shrnuto jack - phone tlf do jack AUX.
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Pripojenie mobilu cez AUX a prehrávanie hudby

Příspěvek od Richard555 »

On existuje kabel který má na jednom konci 3,5 jack a na druhém USB ? :shock:

Vždyť to jsou úplně jiné porty! V USB žádné analogové výstupy nejsou :!:

Pokud chceš z telefonu dostat hudbu do radia musíš použít jednu ze 3 možností:

microUSB - USB pokud na radiu máš USB vstup (přenos digitální co hraje ovládáš v radiu)
3,5 jack (do sluchátek v mobilu) - 3,5 jack do audio vstupu na radiu (přenos bude analogový co hraje ovládáš jen v mobilu)
No a pokud radio nemá žádný vstup je možné použít externí transmitter, tedy mobil připojíš přes 3,5 jack nebo USB a na radiu si naladíš frekvenci na které ti transmitter hudbu vysílá jako normální radiová stanice.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „i10“