už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

2008 -

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miles
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 čer 2008, 22:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Miles »

Díky, díky pánové za rozměry. Mám na Vás prosbičku, poraďte myslíte, že jde si říci u servisní prohlídky co chci a co nechci provést za úkon, loni máti platila 4800,-Kč, pánové v servisu dělali geometrii za 800(auto najeto 3500km), vyměnili nějakej filtr AIR(asi pylový) za 1400,-kč, myslíte že si můžu říci co chci a co nechci, když vlastně autu končí záruka, v současný době má auto najeto 6tis. km :P chtěl bych jenom vyměnit olej a olej filtr a provést klasickou prohlídku...
Škoda Octavia II facelift 12/2008, Hyundai i10 Comfort A/C
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Amalfi »

Garancni prohlidka je od toho ze servis udela ukony ktere jsou potrebne v tom danem najezdu kilometru/stari vozidla. Takze pokud ti to osolichaji tak by byli hloupi, neprovedeni vsech ukonu vede ke ztrate zaruky - a je to jejich kseft, byli by sami proti sobe. Musis to zkusit jinak - pokud muzes kup si filtry a material u Hardcama zalevno a dones si vlastni olej. Tak muzes jedine usetrit. Zaplatis v servisu jen praci. Jake servisni ukony musi byt provedeny v tom kterem intervalu mas v manualu k autu.
Dalsi varianta jak usetrit pokud mas fakt najeto je vyminit si pritomnost pri provadeni servisni prohlidky a nechat si od technika ukazat filtry a pokud budou OK navrhnout at je nemeni - opet usetris za material.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Miles
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 čer 2008, 22:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Miles »

Tak vše vyřešeno, serviska stála 3009,-Kč, pylový filtr pouze vyčištěn, brzdová kapalina neměněna, přijímací technik borec, říkal servisní úkony co jsou třeba udělat a říkal vhodnost a kolik to stojí, tak jsme spolu vybrali to nutný minimum a pohoda. Docela se ted v olomouci pochlapili, auto na servisku jsem objednával ve čtvrtek odpoledne a v pátek ráno už jsem měl auto v servisu...
Škoda Octavia II facelift 12/2008, Hyundai i10 Comfort A/C
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Amalfi »

Tak to je pekne, nas ceka garancka asi pristi tyden, proste do konce cervna. ale to necham vymenit vse, preci jen jsem i10 hodne vyuzival a dnes ma nalitano skoro 16 tisic. No za necele 2 mesice me ceka garancka na i20 a tam jsem nalital uz pres 17 takze taky dam za to ranec :-(
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Miles
*
Příspěvky: 10
Registrován: 10 čer 2008, 22:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Miles »

No maminka má ted "nalítáno" 6600km celkem :-), tak proto jsme ten servis takhle upravili...
Škoda Octavia II facelift 12/2008, Hyundai i10 Comfort A/C
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od miro263 »

Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Amalfi »

Zajimave informace o te nove 1.2 Taky kvituju s povdekem ze ma nova i10 uz USB vstup a ovladani na volantu. To si myslim ze je velky skok pro tak male auticko. Timto si moralne udrzi krok s novym Picantem, ktere se novym modelem dere pred i10 (jeho vybava zahrnuje take USB a ovladani na volantu).
Dnes by to jiz bylo tezke rozhodovani, pred 2-mi lety byla i10 s motorem 1.2 jasna volba.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Mambo
*
Příspěvky: 63
Registrován: 25 led 2011, 15:21

Re: už je v predaji i10,kto ho má,kto sa ho chystá kúpiť?

Příspěvek od Mambo »

Nedá se koupit nějaké křídlo jakože střešní spojler do zadu na i10 2017? Tu stříšku myslím... Máte někdo?
Hyundai i10 2016
Odpovědět

Zpět na „i10“