Výměna oleje v Automatu

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Gabriel159
Příspěvky: 8
Registrován: 25 črc 2016, 09:54
Bydliště: Slovensko

Re: Výměna oleje v Automatu

Příspěvek od Gabriel159 »

Ahojte, este som tu novy ale pre istotu sa pripojim. ja som uz menil olej v automate 2x. je sice napisane v manualu ze netreba alebo je treba prevest kontrolu avsak jazdim stym do zahranicia t.j. HU kde mam znamych co su len na automaty specializovany vymena prebehla za cca 30minut.povedal ze sice nebol cierny olej spaleny ale bolo tam dost bordelu.doporucuje vymenu kazdych 50tisic km.robia opravy pre autorizovanych ako bmw,opel,kia a ameriku. auto som kupoval jazdene a hned po kupe som dal vyenit a bolo to badatelne, hladsie radenie,rychlejsie preradi do vyssieho stupna pokial netlacim podlahu :-) ja urcite doporucujem, toto mam uz 3 automat(nemec,amerika, korea) a prospelo to kazdemu zatial
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Výměna oleje v Automatu

Příspěvek od Richard555 »

I já jsem nový majitel ix55 najeto cca 130kkm vyměnil jsem všechny náplně, v motoru (5W30 filtr Mahle) přední rozdělovací převodovka a diferák (Orlen 75w90 GL5) , zadní diferenciál (Orlen 75w90 GL5) a nechal vyměnit olej v automatu v Praze Michli APP servis, cena 7000,-

Olej v automatu prý nebyl ještě úplně v háji, ale byl černý..... stejně tak i v diferenciálech, o motoru nemluvě, ještě jsem vyměnil vzduchový a kabinový filtr a je to :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
forreHC
*
Příspěvky: 38
Registrován: 03 led 2019, 20:36

Re: Výměna oleje v Automatu

Příspěvek od forreHC »

sice posledny prispevok starsi ale tiez pridam,svoju skusenost, takze po kupe IX 55 som dal vymenit komplet naplne
Motor-Helix ultra 5w30,prevodovka 2x preplach, rozvodovka+ differak-shell spirax s6 , a filtre(palivovy,olejovy,kabinovy,vzduchovy) , celkova cena 620e
Odpovědět

Zpět na „iX55“