Comfort to Premium

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
trtoch
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2017, 21:54

Comfort to Premium

Příspěvek od trtoch »

Dobrý den. chci si koupit iX55 a rád bych se zeptal jestli jde dodělat ve verzi comfort elektrické otevírání kufru jako má verze premium, popřípadě další věci vyhřívání volantu zrcátek atd. a přední senzory. Děkuji za odpověď
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Comfort to Premium

Příspěvek od JoKo »

vsetko sa da, ked sa chce a su peniaze... v tomto pripade si myslim, ze to financne bude nerentabilne a rovno by som isiel do premiumu :P
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
milan74ma
***
Příspěvky: 536
Registrován: 09 dub 2016, 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Comfort to Premium

Příspěvek od milan74ma »

presne ako hovori @JoKo, chod do Premium. Ta dorabka ta vyjde urcite viac ako je rozdiel medzi Premium a Comfort
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136 kW 4WD AT / PREMIUM / Micron Grey / 04/2016
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Comfort to Premium

Příspěvek od Richard555 »

Přesně jak píší výše, jestli chceš max. výbavu jdi rovnou do té "Premium" sám ji mám, ale je to r.v. 2009 tak mi chybí vyhřívaný volant..... po letošní zimě by se mi líbil :wink:
a co mi malinko vadí jsou ty nášlapy které jsou ve verzi Premium - při nastupování a vystupování si o ně špiním kalhoty - ono by na ně šlo šlápnout, ale vždy zapomenu :D
Jestli s modernizací tuším od 2011 je vytápěný volant, je to určitě příjemný bonus, dále má motor o 10 k víc a prý menší spotřebu asi o litr..... ale zas přibyl tam DPF, který může být trochu problematický..... Takže vždy je něco za něco :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
rfarsky
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 říj 2017, 19:07

Re: Comfort to Premium

Příspěvek od rfarsky »

Koukám po inzerátech a nekde2 píšou xenony někde bixenony.Zabržďení v kopci , brzdový asistent,kontrola tlaku v pneu a regulace rychlosti při jízdě ze svahu. Je tato výbava v obou modelech ,nebo je to na přání ?
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Comfort to Premium

Příspěvek od Richard555 »

Mám Premium.
No, řekl bych že bixenony tam nejsou, jsou tam xenony na potkávačky, vedle je H7 na dálkovky.
Asistent při rozjezdu do kopce tam pokud vím není, ale u automatu ani není potřeba, ten z5 opravdu moc necouvne.
O funkci sjíždění prudkých svahů nevím - nikde nevidím nějaké tlačítko, které by umožnilo funkci zapnout.
Kontrola tlaku v pneu u verze Premium je, jestli je i v nižší specifikaci nevím.
Brzdový asistent, asi tam bude, ale spíš nepokouším zjistit jak funguje :wink: brzdy nejsou úplně jedovatý, spíš takový mdlý, určitě brzdí :wink: ,ale mám to tak raději. Dobře se dávkuje brzdný účinek na kluzké silnici, což je u brzd co jsou jedovatý daleko složitější......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „iX55“