Nehrající reproduktory

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Vanad
Příspěvky: 9
Registrován: 20 led 2018, 20:59

Nehrající reproduktory

Příspěvek od Vanad »

Ahoj všichni. Koupil jsem si ix55 a nehrají mi reproduktory. Resp. hraje jen u řidiče. V nastavení balance to není. Dál mi to nenajde USB ani AUX. Celkově mi přijde, že rádio má i slabší signál na rádio. Trochu šumí a nejde najít moc stanic. Jedná se o tohle rádio http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... undai-iX55 Repro Infinity. Setkal jste se s tím někdo? Dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Richard555 »

řekl bych že tam to radio předchozí majitel nějak dobastlil - je tam spoustu výstupů a pokud to někdo předělává na ISO nebo naopak, nemusí to vše fungovat korektně - mám origo Infiniti s cd-mp3 changerem a nestěžuju si že by to nehrálo, právě naopak.
Já osobně bych origo audio za dotykový přístroj pofidérní kvality nikdy neměnil.....
Všechny ty fičury jako je AUX, USB, ovládání na volantu musí radio podporovat a musí na to být nějaké kabelové redukce abys to vůbec měl kam připojit.
A navíc je v poslední řádce tech. popisu napsáno, že nepodporuje systém Infinity..... zřejmě na tom něco bude....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Vanad
Příspěvky: 9
Registrován: 20 led 2018, 20:59

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Vanad »

A je možný to nějak propojit aby všechno fungovalo jak má? Dám to autoelektrikari ať na to koukne. Osobně se v tom vůbec nevyznám. Jak poznám origo rádio Infinity? Je to jen o tom nápisu a nebo jsou všechny rádia Infinity? U bazarovek jsem viděl nápisy Infinity na repro i na rádiu. U jiných ne. Všechny teda nejsou Infinity? A bude obyčejný rádio hrát jako Infinity? Nerad bych přišel o zvuk na úkor kamery kterou nepoužívám. Radši koupím Infinity rádio než takhle.
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Richard555 »

Těch radií se montovalo několik druhů, stejně tak i repro, jestli máš k vozu knížku - návod tak tam jsou všechny s vyobrazením i s popisem ovládání.
Ne všechny jsou infinity, myslím že se tato sestava s CD changerem, USB AUX IPOD včetně subwoferu dávala jen do verze Premium - ta by měla mít xenony, nášlapy atd.
Právě v tom může být problém, který je uveden v tom popisu tvého radia.

Jestli knížku českou k vozu nemáš, mohu ti jí naskenovanou poslat třeba přes uloz.to

Viděl jsem nedávno to infinity s cd mp3 changerem asi za 1500,- na sbazar
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Vanad
Příspěvky: 9
Registrován: 20 led 2018, 20:59

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Vanad »

Na to rádio na sbazar jsem právě koukal. Knížku nemám. Podle toho co jsem koukal, tak bych měl mít Premium. Krom střešního okna bych měl mít snad vše co by naznačovalo výbavě Premium. Nášlapy, xenony, nasvícení prahů ix55, repro Infinity, USB AUX ipod, subwoofer v kufru... Kdybys mi knížku hodil na uložto, tak bys byl hodnej. U toho rádia co mám chybí displej hodin a teplomeru. Nemůžu ho nikde na netu najít. Ani číslo dílu. Nevíš kde ho na netu sehnat?
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Richard555 »

Mám pocit že displej s hodinama a venkovní teplotou není součástí radia, to končí changerem, je to jiný díl.
No uvidíš to v návodu - stáhni si ho zde: https://uloz.to/!1ytd4ESKerjP/navodnaobsluhu-zip
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Vanad
Příspěvky: 9
Registrován: 20 led 2018, 20:59

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Vanad »

Tak nové origo rádio pomohlo. Už hrají všechny repro a funguje USB. Zdá se mi ale že to hraje nějak málo. Na to že je tam Infinity jsem si představoval něco jiného. Jak by mělo Infinity hrát? Basy atd jsem pošteloval a nic moc... Čekal jsem víc... Jaký máte zkušenosti s Infinity? Přijde mi to jak ve Focus 2008.
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Nehrající reproduktory

Příspěvek od Richard555 »

Mě nepřipadá, že by repro hrálo potichu, mám standartní audio Infiniti co se dávalo do výbavy Premium. Když posunu volume na zhruba 10-11 (něco před polovinou stupnice) jde už o docela hlasitou produkci do které se zapojuje i standartní subwoffer. Jinak při povolené dálniční rychlosti poslouchám radio na volume 6-7......
Na víc jak volume 20 jsem to ještě nedal :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „iX55“