vnitřní osvětlení LED

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

vnitřní osvětlení LED

Příspěvek od Richard555 »

Ahoj, má někdo vyměněné vnitřní osvětlení kabiny u IX55 za LED ?
Můžete sdělit jaké jsou v tom osvětlení žárovky? V manuálu je jen napsáno 5 nebo 10W ale jestli je to celosklo, nebo sufitka nebo T10 nikde není uvedeno.... Dík
A nějaký trik na sundání těch skel - krytů světel bez poškození by se taky hodil :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Reklama
 

Mobidig
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2019, 12:32

Re: vnitřní osvětlení LED

Příspěvek od Mobidig »

Richard555 píše:Ahoj, má někdo vyměněné vnitřní osvětlení kabiny u IX55 za LED ?
Můžete sdělit jaké jsou v tom osvětlení žárovky? V manuálu je jen napsáno 5 nebo 10W ale jestli je to celosklo, nebo sufitka nebo T10 nikde není uvedeno.... Dík
A nějaký trik na sundání těch skel - krytů světel bez poškození by se taky hodil :wink:
Ahoj, jak to dopadlo s výměnou žárovek? Dík za info
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: vnitřní osvětlení LED

Příspěvek od Richard555 »

no zatím nijak, či respektivně jen hodně částečně, praskla mi sufitka nad druhou řadou sedaček, koupil jsem na aliexpresu 10 sufitek asi za dolar nebo dva. Dal jsem 2 do osvětlení SPZ a zkusil jsem jednu dát do toho světla. samo to šlo, ale nesvítilo to nijak moc, tak jsem vzal ještě 2 a sletoval jsem je do tvaru obdélníku a nasadil do toho světla - bacha při montáži je tam možnost to zkratovat nějaký živý kontakt a tak jsem při montáži vyrazil pojistku - je společná s řídící jednotkou a palubním počítačem, ale nic se nestalo, jen ta pojistka.....
takže mi tam svítí 3 sufitky a je to tak akorát, ale to světlo je moc bílé a mě se to prostě moc nelíbí, tak jsem dál nepokračoval. možná kdyby to bylo bílé všude, bylo by to lepší pocitově.
Když světla podrobně prozkoumáš najdeš tam takové miniaturní prolisy kam dáš plochý šroubovák nebo což používám já starou simkartu a vydloubněš ten kryt :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
forreHC
*
Příspěvky: 38
Registrován: 03 led 2019, 20:36

Re: vnitřní osvětlení LED

Příspěvek od forreHC »

menil som vsade za canbus ledky, interier, spiatockove , spz aj vpredu parkovacie a spokojnost :D/
Odpovědět

Zpět na „iX55“