Nafunkcne stierače

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
mouse
Příspěvky: 6
Registrován: 17 led 2018, 11:01

Nafunkcne stierače

Příspěvek od mouse »

Vie mi prosím niekto poradiť, prestali mi ist stierače ma mojom ix55 , resp. teraz idu ale len jedna poloha , sem tam nabehli aj všetky polohy , motorcek som rozoberal, neviem ci to je v ňom chyba , objednal som druhy motorcek bosch ale z mercedesu s tym istým označením , ale ten nejde vobec , stary ide momentalne len v jednej polohe , stiera prvou rýchlosťou bez cyklovaca
Reklama
 

mouse
Příspěvky: 6
Registrován: 17 led 2018, 11:01

Re: Nafunkcne stierače

Příspěvek od mouse »

Existuje v ix55 nejake rele riadenia predných stieracov a ak áno, kde sa nachádza?
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Nafunkcne stierače

Příspěvek od Richard555 »

člověče fakt nevím - je tam určitě nějaká elektronika kvůli dešťovému čidlu v okně a ta řídí všechno pokud to dáš na "AUTO" ale nepoužívám to, protože mi vadí to že pokud necháš stěrače na "AUTO" tak vždy při nastartování setřou sklo i když auto stojí v garáži a je zcela suché. Tak zapínám auto, až když je sklo mokré...... někdo tady ukazoval elektrické schémata. Mrkni na nějaký ruský stránky, ale musíš hledat.....
Loni na podzim nabízel Corrado dílenskou příručku na IX55 v ruštině, zkus se zeptat, jestli ji ještě nemá.
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Corrado
*
Příspěvky: 64
Registrován: 02 bře 2013, 19:37

Re: Nafunkcne stierače

Příspěvek od Corrado »

Příručku nemám, ale mohu schémata zaslat, mouse máš SZ
Hyundai IX55 3,0 crdi 6V AWD - prodáno
Hyundai i30 blue 1,6 mywifecar
Hyundai Santa Fe III, 2,2 Crdi, black
JETY
*
Příspěvky: 89
Registrován: 12 lis 2019, 08:51

Re: Nafunkcne stierače

Příspěvek od JETY »

Ahojte, prosím Vás , prestal mi fungovať zadný stierač a ostal v polohe akoby nedorazil do koncovej polohy pri vypnutí. Sú nejaké tipy na opravu alebo je nutné meniť celý mechanizmus?

Ďakujem

JETY
Odpovědět

Zpět na „iX55“