Protáčí se víčko od oleje IX55

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Melda74
Příspěvky: 1
Registrován: 06 led 2020, 19:03

Protáčí se víčko od oleje IX55

Příspěvek od Melda74 »

Mám dotaz, setkal se někdo z vás, s tím že se mu protáčelo víčko oleje? Nemá někdo fígl, jak ho sundat? Jednou se mi ho povedlo sundat, zkontroloval jsem olej, zašrouboval a teď se jen protáčí :( :( . Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Protáčí se víčko od oleje IX55

Příspěvek od Richard555 »

No je tam takový integrovaný momentový klíč, ale jak se dostat do motoru to fakt nevím, zkus na to nějak zatlačit, zamrskat s tím, aby se zoubky chytly, jinak nezbude asi nějaká forma nasilí, např. bych vyvrtal do krytu vodorovně , nebo šikmo díru (ne zkrz) a vrazil do ní šroubovák pak by to třeba šlo povolit. Sundej ten plastový kryt motoru a myslím, že se vodorovně k víčku dostaneš..... No a pak bych to zalil nějakou pryskřicí a měl bych víčko napevno .... Nebo sehnat na vrakáči
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
forreHC
*
Příspěvky: 38
Registrován: 03 led 2019, 20:36

Re: Protáčí se víčko od oleje IX55

Příspěvek od forreHC »

neviem odkial si ,ale na morave je vrakac hyundai, sa tam chystam uz dlhsiu dobu ( mam rozbite spolujazdcove kozmeticke zrkadlo) mal tam niekolko kusov ix55 http://www.hyundaimorava.cz/
Odpovědět

Zpět na „iX55“