Smerovky v spätnom zrkadle

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
JETY
*
Příspěvky: 89
Registrován: 12 lis 2019, 08:51

Smerovky v spätnom zrkadle

Příspěvek od JETY »

Ahojte,

Nefunguje mi jedna smerovka v spätnom zrkadle. Chcem sa opýtať, či ste to už menili, resp, či sa mení celý diel kus za kus?

Ďakujem

JETY
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Smerovky v spätnom zrkadle

Příspěvek od Richard555 »

Já měnil levou, ne že by nesvítila, ale byla prasklá a teklo mi do ní.... Kupoval jsem na ebay a v přepočtu mi to stálo asi 550,- a přišlo to přímo z Koreje. Ale je to asi 3 roky. Mění se jen ten pásek je v zrcátku přišroubován tuším 2 šroubky. Vykloníš sklo zrcátka co nejvíc a šroubovákem odhákneš ty packy co drží sklo na té el. seřiditelné placce, myslím že jsou 4. Pak musíš dát bacha a rozpojit kabel od vytápění zrcátek, abys ho neurval. No a pak je to už jednoduchý. Montáž obráceně a poslední nacvakneš sklo zrcátka. Nedělej to v zimě, plasty zkřehnou a ty packy můžeš ulomit :!: pokud zima je to pořádně nahřej např. fénem aby plasty změkly - ne horkovzduškou abys neměl na dveřích plastovej rampouch :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
JETY
*
Příspěvky: 89
Registrován: 12 lis 2019, 08:51

Re: Smerovky v spätnom zrkadle

Příspěvek od JETY »

Ďakujem veľmi pekne! JETY
Odpovědět

Zpět na „iX55“