Otevření fabriky

Diskuze o továrně, zaměstnancích atd..

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od Tringi »

Jak jsem deklaroval, já bych se na to slavnostní otevření rád přijel podívat, ale nevím jestli je to veřejné a ani kde o tom získat nějaké info. Je to sobota, ne, takže věřím že by se sjelo více lidí. Přinejmenším by bylo fajn vyslat nějakou delegaci.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od xkrchnav »

Delegaci s prezentací... ak teda prezentace už nebola zaslaná... :). Skutočne škoda zahodiť takú šancu. Ale bez vedenia to bude skutočne len plácanie rukami vo vode. Tak čo ste tu niekto? :wink: Ale tak verím, že beh na dlhú trať aspoň začal, takže delgácia by nebola marná, ne? :idea:
Naposledy upravil(a) xkrchnav dne 27 říj 2008, 14:26, celkem upraveno 1 x.
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od rade622 »

Bruno, pokud by se pro členy ofiko klubu něco vyjednalo, určitě by ses to dozvěděl mailem z klubové adresy.
Co bys chtěl dělat při otevření fabriky, není lepší počkat a pak tam domluvit exkurzi, až nebudou mít větry z vedení a jiných problémů, budou i jiné přístupy k hostům. Osobně jsem návrh Korálka který tu padl považoval od samého začátku za nereálný, ale nevidím důvod proč zasahovat do diskuse tady. Klub má přece možnost kontaktovat své členy i jinak a členové se mohou obracet na vedení i přes stránky HCCZ. A pokud jde o možnost zajistit pro kohokoliv cokoliv tu má každý stejnou, stačí dát vědět, aby nezávisle na sobě nedělali stejnou akci pro HCCZ dva lidé a proč ne. Copak všechno musí zařizovat výbor?
Na návštěvě fabriky pro členy klubu HCCZ se pracuje ale v žádném případě to nebude v listopadu. Něco jsem naznačil na schůzi a zatím bych to podržel pod pokličkou.Pokud jde o sponzoring, vzpomeň si na Espera a jeho řeč o podpoře a pomoci.
Odpovídám ti tak veřejně na fóru, protože jsi se taky veřejně zeptal, a možná to i někoho dalšího zajímá, jinak bych raději poslal SZ.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od xkrchnav »

Myslím Rade, že to bol dobrý nápad odpovedať verejne. Verím, že mnoho ľudí to zaujíma a ako si videl možno v iných vláknach rozbiehajú sa diskusie - ale skutočne akoby málokto vedel, že oficiálnosť už je. Neviem ako ináč sa dá vedieť o tom, že niečo sa deje ako zatiaľ tu na fóre. Zas prísť k otvoreniu fabriky ako 5 týpkov, zabúchať im na dvere... aby to meno viac nepokazilo ako nevylepšilo. K tomu práve nejaké vedenie asi treba - také morálne - a to ty vieš! Ľudia sa už potom pridajú. Že :?: 8)
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od Korálek »

rade622 píše:Bruno, pokud by se pro členy ofiko klubu něco vyjednalo, určitě by ses to dozvěděl mailem z klubové adresy.
Co bys chtěl dělat při otevření fabriky, není lepší počkat a pak tam domluvit exkurzi, až nebudou mít větry z vedení a jiných problémů, budou i jiné přístupy k hostům. Osobně jsem návrh Korálka který tu padl považoval od samého začátku za nereálný, ale nevidím důvod proč zasahovat do diskuse tady. Klub má přece možnost kontaktovat své členy i jinak a členové se mohou obracet na vedení i přes stránky HCCZ. A pokud jde o možnost zajistit pro kohokoliv cokoliv tu má každý stejnou, stačí dát vědět, aby nezávisle na sobě nedělali stejnou akci pro HCCZ dva lidé a proč ne. Copak všechno musí zařizovat výbor?
Na návštěvě fabriky pro členy klubu HCCZ se pracuje ale v žádném případě to nebude v listopadu. Něco jsem naznačil na schůzi a zatím bych to podržel pod pokličkou.Pokud jde o sponzoring, vzpomeň si na Espera a jeho řeč o podpoře a pomoci.
Odpovídám ti tak veřejně na fóru, protože jsi se taky veřejně zeptal, a možná to i někoho dalšího zajímá, jinak bych raději poslal SZ.
Rade622
Ahoj Rade
taky mě pak napadlo že to je nereálný,myslím si že bude lepší počkat jak píšeš ty.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od DEDe »

ja myslim ze z hlediska marketingu to pro ne muze byt zajimave , bud stylem reklamy nebo jakkoliv pomoci preci jen je to nejvetsi hyundai forum a dost lidi si sem bude chodit pro rady. Tohle spis prispeje tem kdo vedou tohle forum a web je to sance udelat si nejaky kseft nebo ziskat sponzoring minimalne, kdo je v rade klubu a jestli se vubec schazej nebo jestli tam je nekdo kdo by neco takoveho byl schopen udelat to opravdu nevim a asi to nevi nikdo odtud nebo jo ? :). Udelat web a forum az tak tezke neni zapojit se do deni vyjednat reklamy a sponzory to je uz jine kafe, a asi skoro nikdo znas nevidi do toho jestli tenhle web neco vydelava. Banery tu jsou tak predpokladam ze ano ale k cemu ty penize slouzi nebo tak to netusim vy ano ? Asi mi nekdo namitne at se zaregistruju jako clen ja vim ale je nejaky duvod proc a co z toho budu mit ? :) Kdyby to postavili bliz brna zapojil bych se i kdyz by z toho byl asi jen dobrej pocit :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od Korálek »

DEDe píše:ja myslim ze z hlediska marketingu to pro ne muze byt zajimave , bud stylem reklamy nebo jakkoliv pomoci preci jen je to nejvetsi hyundai forum a dost lidi si sem bude chodit pro rady. Tohle spis prispeje tem kdo vedou tohle forum a web je to sance udelat si nejaky kseft nebo ziskat sponzoring minimalne, kdo je v rade klubu a jestli se vubec schazej nebo jestli tam je nekdo kdo by neco takoveho byl schopen udelat to opravdu nevim a asi to nevi nikdo odtud nebo jo ? :). Udelat web a forum az tak tezke neni zapojit se do deni vyjednat reklamy a sponzory to je uz jine kafe, a asi skoro nikdo znas nevidi do toho jestli tenhle web neco vydelava. Banery tu jsou tak predpokladam ze ano ale k cemu ty penize slouzi nebo tak to netusim vy ano ? Asi mi nekdo namitne at se zaregistruju jako clen ja vim ale je nejaky duvod proc a co z toho budu mit ? :) Kdyby to postavili bliz brna zapojil bych se i kdyz by z toho byl asi jen dobrej pocit :)
Asi takhle kdo se bude chtít jet do Nošovic podívat tak mu asi na vzdálenosti nebude záležet.
Já třeba pojedu kousek od Prahy a jsou tu i tací kteří to mají ještě dál.
Prostě pokud bereš účast v Hyundai clubu jako srdeční záležitost a poznáš moc fajn lidi jako jsem poznal i já tak neřešíš vzdálenost a pár korun za členství.
Jinak co si pamatuju slova Radeho tak korejci byli hodně překvapený protože ani nevěděli že tady i nějakej klub fanoušků téhle značky existuje.
Jestli si to špatně pamatuju tak mě někdo opravte.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření fabriky

Příspěvek od pepan »

Tak fčera konečně otevřeli fabriku :mrgreen: ...byl tam, místopředseda hjundáááj :mrgreen: ..ááž z koreje...sem ho nestih na ten příští sraz domluvit místo atd :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Hyundai Nošovice“