Operace "BLBEC"

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Espero »

No tak já mám jinou příhodu, jezdím s dodávkou H1 s postelí a tu a tam mě kluci z VW Transporterclubu pozvou na akci, protože jsme stejně postižení obytkáři a oni tak nějak nejsou xenofobní k jiným značkám dodávek, hodně z nich Hyundai H1 mělo před tím, než si koupili tu německou dvanáctsettrojku, jak tomu vozu říká rade699. V H klubu jsem žádného takového karavanistického spolupostižence s dodávkou nenašel. Naposledy mě pozvali asi před měsícem na zabíjačku v kempu u Telče. To, o čem se budeme rozprávět se stalo asi před 5 lety v Soběslavi v Karvánkách v kempu. Zničeho nic jsem začal postrádat klíče od auta. Hledám jako šílenec v klubovně, posléze v celém kempu a nic. Několik z nich s technickými znalostmi (byli přímo mechanici z VW servisů) se nabídlo, že mi tu krabici otevřou po zlodějsku, ale že u toho nesmím být, abych se nestal zlodějem. Trvalo jim to nějak dlouho a tak jsem neodolal se připojit. Pohořeli. Nedostali se tam. Od té doby si tu a tam o H1 v této souvislosti závistivě vyprávějí při srovnávání s jejich vozy. Naštěstí jsem měl s rodinou chatu, tak mi jeden navrhl, že mě ráno odveze do Soběslavi na první vlak a přijedu zpět druhým vozem s náhradními klíči. S poděkováním jsem to kvitoval. No abych to zkrátil. V té chatce jsme měli uskladněného psa. Asi tak po půl hodině jsme přišli trochu prochladlí a hrozně naštvaní do chaty, pes slezl z postele, zalovil pod dekou čumákem a v zubech mi přinesl klíče od auta. Jenže já v té chatce vůbec s klíči před tím nebyl. To znamená, že pes tuše, že bude někde sám, sebral v klubovně ze stolu klíče od auta, aby měl něco, co má pach svého pána, odnesl si to z klubovny do chaty a tam si na to lehl. No při opětovném šťastném shledání mi to zase vrátil. Od té doby obvykle při takovýchto příležitostech nosím klíče na pásce pověšené na krku.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od rade622 »

622 Espero, 622
Rade
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Espero »

Promiň Radku, již zapomínám. Ale hlavně, že jsi pochopil.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Odpovědět

Zpět na „COUPE“