Operace "BLBEC"

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

tak jsem se byl junout do nahrádních dílu z prvního coupe...a objevil jsem zamek tak jsem ho šel vyměnit se zamkem na pravích dveřích.....(tam mi nejde odemknout ani zamkout)....a tak jsem si to rozdělal a začal vyměnu a když jsem to dal do kupy tak jsem zjistil že není praví stejný jako levý.........já měl leví z prvního coupe a chtěl jsem ho dát do pravých do druhého coupe a ono to ejhle nejde pač na zamku jsou nějaký nálitky na přišroubování a tak jsem tam zase vrátil ten starý.....a tento týden nebo příští si jdu nechat udělat druhý a možná třetí rezervní pro jistotu.... :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jo, zámek u dveří jsem měnil taky, no měnil, spíš opravoval. Nevim, jestli mi ho někdo přes noc vylomil, nebo jen prostě vypadl sám, ale ráno přijdu k autu a vidím, že dveře u spolujezdce odemčené a zámek vylomený..ALe šlo to opravit, tedy s demontáží tapecu a vnější kliky otevírání...Celý zámek drží jen takové drátěné pérko... Ale náhradní pravý zámek nemám..I když pravý bych tak neřešil, tam bych ho klidně vyndal a díru zaslepil..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Airfan
*
Příspěvky: 41
Registrován: 04 črc 2007, 11:11

Příspěvek od Airfan »

no já si je zabouchnul v kufru (s dálkovým ovl. je to jediný způsob, jak si zabouchnout klíče) , o to lepší, že jsem byl sto kiláků od domova. :D Vyřešil to kamarád, který se nemohl koukat na to , jak se trápím a půjčil mi svého kadetíka. Dojel jsem si domů pro rezervní a bylo, takže všeho všudy pět hodin lítání navíc a 4 stovky za benzín. Od té doby vždy než zavírám kufr, tak se prošacuji. :lol:
Tiburon 2.0 FX , model 2002 , Žatec , Most
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

mi s Jerrym dálku nemáme a zabouchli jsme si klíče taky...tou páčkou na dveřích.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMaxx »

to ja, jelikoz sem si porad nebyl jistej jestli sem zamkl, sem si nastavil na alarmu automaticke zamknuti auta po vytazeni klice a zavreni vsech dveri (po 30 sekundach), ale jednou sem si najel pred mycku, tak, aby se tam nikdo nedostal, vylezl sem z auta, vyndal takovou tu sracku na hlinikovy kola, strikam, strikam kola a najednou "piiiiip" a uz sem vedel, ze sem v riti. Taxem dosel na benzinku, ze je mi lito, ale musim dom pro nahradni klicky, takze sem se probehl a cestu ktera se da zmaknout pesky rychlou chuzi za 45 minut sem probehl tam a zpet za 30 :-D
Hyundai Sonata 2.0 2007
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tohle automatické zamykání je sviňárna...Strýc od přítelkyně mi vyprávěl, jak byli někde pracovně v Praze, v zimě, 150km od domova. A brzo ráno borec nastartoval a zapl topení aby měli v Octávii teplo a vylezl ven, asi že oškrábe okna či co...Mezitim došli kolegové, tak kecali venku a mezitim cvak cvak a bylo vymalováno. Auto se zamklo a 4 borci v mrazu přešlapovali kolem nastartovanýho auta, které už bylo zevnitř pěkně vyhřáté. Někomu zavolal a sháněl, kdo to v praze nenásilně otevře... Prý po půl hodině někoho telefonicky našel, kdo to otevře a po další hodině a půl dotyčný přijel a opravdu to nenásilně odemčel, nějakými paklíči...Vzal si za to 1500,-..
Takhle se zamkla i kámošova Impreza GT, naštěstí 500m od baráku, kde měl náhradní klíč...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
1989Dj.Fox
**
Příspěvky: 111
Registrován: 29 úno 2008, 15:12

Příspěvek od 1989Dj.Fox »

mirpie píše:tohle automatické zamykání je sviňárna...Strýc od přítelkyně mi vyprávěl, jak byli někde pracovně v Praze, v zimě, 150km od domova. A brzo ráno borec nastartoval a zapl topení aby měli v Octávii teplo a vylezl ven, asi že oškrábe okna či co...Mezitim došli kolegové, tak kecali venku a mezitim cvak cvak a bylo vymalováno. Auto se zamklo a 4 borci v mrazu přešlapovali kolem nastartovanýho auta, které už bylo zevnitř pěkně vyhřáté. Někomu zavolal a sháněl, kdo to v praze nenásilně otevře... Prý po půl hodině někoho telefonicky našel, kdo to otevře a po další hodině a půl dotyčný přijel a opravdu to nenásilně odemčel, nějakými paklíči...Vzal si za to 1500,-..
Takhle se zamkla i kámošova Impreza GT, naštěstí 500m od baráku, kde měl náhradní klíč...
Octaviu otvoris do pol min. som sa ucil za autoelektrikara.octavie su bohovsky vymyslene staci ti asi meter medeneho dratu,odpor a si tam.
1989Dj.Fox Moje prvni afticko Coupatko 1996 2.0 102kW
Brat-69tomino pouziva moj nick: Accent 1996 1.5
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

hmm zajimavy ze kdyz sem delal ve Vista caru (prodejce a servis vozu skoda a hyundai) tak neumeli odemknout zamcenou oktavku bez klice (sef rikal ze existuje paklic ale ze ho maji jenom v Boleslavi, tak borec vzal kladivo a musel rozbit okynko :)


jinak teda s odemcenym autem mam taky zkusenosti :) jednou v lete sem nechal otevreny okynka na felicii, celou noc tam stala a nic se nestalo potom sem jednou zase zapomel zavrit okynko a zacalo prset... auto zamceny a otevreny okynko, jaka parada v aute mokro samozrejme :)
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
1989Dj.Fox
**
Příspěvky: 111
Registrován: 29 úno 2008, 15:12

Příspěvek od 1989Dj.Fox »

to tam teda mate mechanikou ked sa pozries na octaviu tak pri pantoch je gumena prechodka strcis do nej drat vitrhnes ju a stvrty kontakt od vrchu je cenralne odomykanie tma vrazis drat vezmes odpor (uz ale neviem ako silny) opres ho o stierac a mas zachranene okno. Ale ak vas to zaujima ked kupujes cental alebo dialkove na octaviu je tam napisane akz odpor balenie obsahuje. Tak vzdavam poklonu majstrom mechanikom :lol:. a inak nefunguje to len na octavie. este aj Fabie s centralom, SuperB, Ibiza,Leon,Polo,Golf,Passat,.skratka vsetky auta znacky skoda Seat a VW s centralom.
1989Dj.Fox Moje prvni afticko Coupatko 1996 2.0 102kW
Brat-69tomino pouziva moj nick: Accent 1996 1.5
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Pridam do mlyna taky svoji pohadku o zamceni :) Vloni sme s kamaradama trochu kalili na Slapech a povedlo se mi zabouchnout auto, dvere i okynka ve dverich zamceny, radio rvalo na plny pecky a ani pod kapotu sem se nedostal. Po pul hodine zmatkovani si kdosi vzpomne lze sem daval stresni okynko do kufru, kdyz sem se na strechu podival fakt tam nebylo a mel sem po problemu :wink:
Jednou se mi taky povedlo zabouchnout skupace a mel sem otevrenej kufr, tak sem z nej vyhazel vsechny veci parkrat sem prastil do zadnich sedacek a byl sem vevnitr :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Farrael »

Tak se musim taky trošku "pochlubit". Tenhle víkend (pátek - neděle) se mi po povedlo dokonce dvakrát jako na potvoru. Poprvý u nás u baráku, když jsem přijel vyčistit si akvária (jsem u přítelkyně přes řeku - tzn. prakticky na druhym konci Prahy :-D ). No a tak nad tim všim přemejšlim co musim všechno stihnout, že zacvaknu čudlík, že to zamknu, zabouchnu dveře a odejdu. Pak nějak povědomě šáhnu do kapsy a ouha, není, šáhnu do druhý a taky tam neni. No a je v autě že v zapalování #-o . Naštěstí tohle mě stálo jenom rychlej sprint s rybičkama v pytlíku nahoru (chuděry měly za sebou cestu z Michle do Bohnic a ještě k tomu tohle :oops: ) .
No a pak u babičky a dědy přítelkyně na chatě. To už ale bylo horší. Dopřával jsem autíčku kompletní lázně i s pastováním a leštěnim no a bohužel jsem při leštění zacvakl čudlem centrál u řidiče a moc tomu nevěnoval pozornost a zapoměl na to. No a pak jsem přítelkyni chtěl při tom pastování pomoct a chtěl jsem zabouchnout dveře spolujezdce, aby se jí to líp dělalo. Samozřejmě klíčky v zapalování, neb jsem při tom poslouchal hudbu. Povedlo se mi je zaklapnout ale špatně. Tak jsem je chtěl otevřít a doklapnout jenže ouha to nešlo otevřít :roll: . Takže mi došlo, že jsem si zase pomohl... Jenže teď to bylo kus u Benešova a náhradní jsou doma že... No naštěstí se mi to povedlo zavřít blbě. Takže po několika neúspěšných pokusech přišel soused - zavlíkl za špunt smyčku ze silný nitě - zatáhl a špunt byl venku a dveře taky. Takže mě to nakonec stálo jen zmrzačený prsty jak jsem odthaloval dveře tou pidi mezerou nahoře, aby se tam k tomu dostal - naštvanou přítelkyni - naštěstí už vychladla :-) a lehce podřenou barvu kolem rámu kde dolíhaj dveře jak to tam rval plochou tyčí, aby se tam dostal.

Njn to byla zase akce :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od jan.skr »

Taky už se mi povedlo si zamknout před školou klíče v zapalování :D ale šlo to docela dobře, od školníka jsem vzal svářecí drát, párkrát jsem ho ohnul a začlo se čarovat. Trvalo to asi 15 minut a bylo to, nic se při tom nepoškodilo ani nepoškrábalo a kromě pozdního příchodu do školy nebyl žádnej problém :D a "speciálně" naohybanej drát mám projistotu doma v garáži, kdyby se náhodou ještě někdy hodil :D
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Espero »

Tak tohle se stalo jednomu pánovi, dej mu Pane věčnou slávu, na kolejích v Braníku v Praze, jak se odbočuje z hlavní silnice směrem k Bránickému pivovaru, když odbočoval doleva. Byl lehce rozrušený, že tam došlo k nějakému konfliktu, vyběhl z auta, které mu stálo na kolejích přes oba směry a cestou si zamknul šoférské dvéře. Ostatní měl zamčené už dřív, nějaké centrálky tenkrát neexistovaly. No a zpátku už nemohl. Nakonec vytvořil asi 2 kilometrovou frontu tramvají, z jedné strany od podolí, z druhé strany končila na konečné u Branického nádraží, tenkrát tam tramvaj končila a dál nevedla, ne jako dnes. Nakonec musela přijet odtathovka a z kolejí ho odvézt.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od alvin »

Mne sa to podarili 2x po sebe v rozpätí pár dní na Š120,kým bola moja tak za 6 rokov,čo som ju mal, ani raz,ale keď to bolo už otcovo záhradne vozidlo a potreboval som si ju požičať nakoľko moje bolo už v bazári určené na predaj, ako vravím, 2x za pár dní,ako som to poriešil ? Prvý raz sa mi to stalo pred domom,pri návrate z nočnej,šiel som si pre rezervný kľuč,druhý krát klasicky pomocou drôtu vyhýčkoval som dvere,ani som nemyslel,aké je to jednoduché na týchto vozoch :D :D :D :D
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
vojta.kr
**
Příspěvky: 198
Registrován: 31 říj 2010, 11:12
Bydliště: Zahrádky u České Lípy
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od vojta.kr »

Zabouchnuti kufru a tim take klicu v kufru se u. Coupe GK dost bojim a proto premyslim o tajnem tlacitku pouze na kufr odskoky jsou elektronicke takze to asi podniknu ted je jen otazka kam s nim :)
Hyundai Coupe 2.7 V6 Lahoda:) Aktual
Huyndai Accent 1.3 GLS dříč:) Prodán
Peugeot 106 S16 1.6 16V splašenej kůň:) Rozstřelen a prodán
Opel Vectra 1.8 16V klídek:) Prodán s problémy:D
Suzuki Swift 1.3 první zkušenost:) EKO likvidace:D
Odpovědět

Zpět na „COUPE“