Operace "BLBEC"

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Tringi »

Nemusíš se bát jen kufru. Mi to jde i s dveřmi.
Na klíčku zmáčknu zamknout, zámky zapadnou i při otevřených dveřích, a jak bouchnu dveřmi, aktivuje se i alarm.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od alvin »

aj zabuchneme kľúče v aute,ktoré ma centrál tento fígeľ isto poznáte,naozaj funguje,len treba mať pri sebe mobil a aby niekto bol doma,kde máme uložené rezervné kľúče s DO
Zamknul jsi svoje klíče v autě?
Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Borek »

Alvin-tenhle způsob s tlf.se mě zdá hodně nepravděpodobným. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od black_sheep »

myslím, že pak by se tento způsob dal aplikovat i na auta bez dálkového centrálu. stačí aby manželka prostrčila náhradní klíč skrz mikrofon mobilu a tobě vyleze sluchátkem :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Tringi »

Alvinova metoda samozřejmě nefunguje.
Rádiových 434 MHz do zvukových 20 Hz až 20 kHz z principu nenacpete 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Jabberwocky
*
Příspěvky: 35
Registrován: 07 čer 2012, 18:21
Bydliště: Praha

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Jabberwocky »

Hlásím se mezi blbce. Včera jsem na Pankráci stál vedle zamčeného auta jenom v tričku, sandálech a kraťasech. Vevnitř všechno včetně peněz a telefonu. Nakonec mě nechali zavolat policajti. Otevření stálo 1800, ale zas jsem viděl machra s balónkem v akci… Dveře se ovšem trošku zkřížily a drhne otvírání a zavírání okénka. Člověk se nenudí :-/
„Pekáč“ – Sonata EF-B, V6, manuál, benzín, r.v. 2002
„Černá huba“ - Kia Pregio, 2.7 D, r.v. 1998
RIP: „Kosatka“ – Sonata EF-A, V6, automat, benzín, r.v. 1999 (rozstřelena pitomcem, když stála zaparkovaná přes noc před domem)
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od MICHAL77 »

alvin píše:aj zabuchneme kľúče v aute,ktoré ma centrál tento fígeľ isto poznáte,naozaj funguje,len treba mať pri sebe mobil a aby niekto bol doma,kde máme uložené rezervné kľúče s DO
Zamknul jsi svoje klíče v autě?
Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.
Blbost! Mám dálkáč - infračervenej paprsek :roll: ....
.........
Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Deegr »

Tohle se mi naštěstí nikdy nestalo, ale stejně jsem rád, že mám teď bezklíčový vstup (proč se tomu tak říká nevím, když ten klíč stejně musíte mít u sebe), protože zabouchnout klíček v autě prostě nejde. Ale s tím telefonem to zkusím, ale tohle se mi zdá velmi nepravděpodobné, že by to mohlo fungovat.
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od mario74 »

Nieco podobne sa mi stalo na zigulaku, ale kluc sa zlomil v zapalovani a nedal sa vybrat.Rezervny sme mali, 500km od auta.To bola srandy.
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od alarm »

Existujú miesta v aute, kde sa dá šahnuť rukou z vonka( napr plastový podblatník.....) a tam sa dá do igeliťaku náhradný klúč, ktorým sa nedá štartovať...O mieste vie len šofér, stačí plastová viazačka, a na prerezanie treba nájsť kúsok skla.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Eddy
Příspěvky: 1
Registrován: 13 čer 2015, 02:12

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Eddy »

FUNGUJE - AUTO OTEVŘENO ZADARMO!

Ahoj,

dneska jsem si zabouchnul svoji Lantru (j2). Venku chcanec, naštěstí to bylo u baráku. Googlil jsem a našel video asi s milionem disliků ALE! Funguje.
Varianta, kdy jsem vzal doma drátkový ramínko, narovnal ho a nechal jen háček, ten jsem si upravil na menší velikost, pak jsem dvěma šroubovákama odtáhnul kousek dveře od těsnění, provlíkl drát a po chvilce zkoušení (asi 10 minut) jsem chytil špičkou drátu čudl na centrál a odemknul! Pozor! nestačí chytit kličku dveří, jak je zamčeno, tahejte za ní, jak chcete, ale u Lantry se dveře neotevřou, jako u jiných aut. Snad to někomu pomůže :)

Eddy

odkaz na to video: https://www.youtube.com/watch?v=FR-YsDkLdi0
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Espero »

Myslím, že to pomůže hlavně potenciálním zlodějům, kteří se nerozhodli ještě přejít na zločineckou dráhu v jejich rozhodnutí. Ti, co tam už jsou, to umí i bez video návodu.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
msifa
**
Příspěvky: 168
Registrován: 21 říj 2014, 09:03

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od msifa »

To je takový problém si nechat udělat náhradní klíč? Než pak řešit takové problémy, tak radši obětuji pár stovek a mám klid....
Hyundai i30WG, 1,6 MPI, Trikolor + komfort, satin amber
Renault Grand Modus 1,2 TCE
Škoda Octavia IV 2.0 TDI DSG (pracovní stroj)
ex-auta
Renault Espace 2.0 16V
Toyota Corolla 1,4 XLI
Citroen BX 1,4 TGE
Fiat Ritmo 2.0 - Abarth
Škoda 1100 MB
Uživatelský avatar
Meggie007
**
Příspěvky: 280
Registrován: 05 říj 2009, 19:23
Bydliště: Rousínov

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od Meggie007 »

Ohledne zamceni si klicu v aute mam celkem fesnou storku. Pred mesicem se to povedlo kolegovi z prace (20let, jeste slusne ucho). Je to takovy rekneme pseudotuningar a chtel neco lepsiho, tak si nasel nekde na severu Nemecka Volvo C70 T5 s race chipem a 322 kobylama. Auto sice melo dost much, ale musel ho mit a tak si ho koupil.

Po ceste zpatky zastavil jeste v Nemecku na benzince cca ve 2 rano, nechal vsechny veci v aute a sel na cigarko. Nu a auto se mu zamklo :-) Je to celkem zmatkar a cholerik, takze to musela byt fakt sranda. Lital pry po cele benzince jak magor, nemecky umi prd, takze to tomu moc neprospelo. Nakonec se nejak domluvili s pomoci ostatnich zakazniku co umeli anglicky a ze mu za celkem fesnou sumu nechaji zavolat pomoc. To odmitnul - penize mel tak akorat aby s tim dojel zpatky.
Pak ho napadlo, ze se pujde zeptat kamionaku, dva polaci byli jeste vzhuru a tak mu pujcili drat. Po hodine laborovani se mu sice nepodarilo otevrit dvere, ale kufr :-) Aspon nejaky uspech. Vlezl do kufru a snazil se procpat dirou na lyze k ovladani zadnich sedacek, aby si je mohl sklopit. Necekane tam nedosahnul :-) Sedrel si pulku obliceje a skoro vykloubil ruku, jak uz mu tekly nervy a nakonec to vzdal a dostal napad, ze tu sedacku proste prokopne. Nu, uz tam musel byt jako slusna atrakce, ponevadz do toho pry kopal jak magor a ono to nechtelo povolit (nic necekaneho, preci jenom je tam plech ve vyplni a tudy cesta fakt nevede). Jako docela zavislak na nikotinu (cigara v aute samozrejme) uz zacinal mit nabeh na infarkt :-)
No bonus - prijela nejaka nemecka rodinka s malym ditetem, rikal cca 3 roky. Nabehnul na ne a snazil se jim vysvetlit, jestli by mu nepujcili jejich dite, ze to by se do te diry pro lyze veslo a mohlo mu otevrit auto :-) Nejenom vzhledem k tomu jak ten clovek vypada, kdyz ma cholericky zachvat, ale i vzhledem k tomu ze na ne ve 3 rano nabehne polosilenej magor a chce po nich jejich dite, tak naprosto chapu reakci rodicu, kteri si asi mysleli, ze jim to dite chce ukrast a behem par vterin byli z benzinky pryc :-)
Nakonec - skoro ve 4 rano priplula na benzinku A8-ma s postarsim manzelskym parem. Kolega uz opravdu v koncich sedel na hrane kufru a vypadal asi hodne zle, protoze pan z audiny se ho sel opatrne zeptat zda je v poradku. Nu a zaver - do auta se dostal :-) V A8 mel pan totiz klasicke koste (asi bezna vybava). Kostetem si pres tu diru pro lyze po 20 minutach snazeni pretahnul bundu z predniho sedadla, kde mel druhe klice :mrgreen: Jako bonus dostal od pana z audiny jeste prasek proti boleni hlavy a vyrazil smer CR.

Kdyz to v praci vypravel, tak jsme se vsichni valeli smichy po zemi, protoze tohle se jen tak nezadari :-)
Hyundai i30CW 1.6GDi, 99kW, 2016 "Kraken"
MG ZS 180 2,5 V6, 130kW, 2003 "Cipajz"


Čo bolo to bolo:
Hyundai i30 II 2012 1.6 CRDi
Hyundai Elantra 1.6 GL
Rover 25 2.0 iDT
Hyundai Lantra 1.5
Škoda 105S
appsmartvn
Příspěvky: 4
Registrován: 26 lis 2016, 03:21

Re: Operace "BLBEC"

Příspěvek od appsmartvn »

Já nosím rezervní klíč v zadní kapse kalhot, ve kterých zrovna řídím. Jednoduché, leč účinné
Odpovědět

Zpět na „COUPE“