Operace "BLBEC"

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Operace "BLBEC"

Příspěvek od Jerry159 »

zdarím....že nevíte co se mi stalo v neděli??? :o Zabouchl jsem si omylem klíče v autě:(..byla to blbost první třídy....od nějakýho času zavírám auto tak že klíčky vytáhnu ze zapalování a hned si zavřu dveře tím ve drveřích tím že si to zamáčknu......no a pak co ted??? nevěděl jsem jak se tam dostat ....autoradio hralo pač jsem si tam zrovna zapoměl klíče v zapalování přítelkyně s nějakou střevní chřipkou venku místo v postýlce sní no tak jsem začal přemýšlet a jediné co mě napadlo je to že jsem musel rozbit sklo...pač jsem měl ještě jedno z minulého coupe a bylo to řidičovo...tak jsem si obmotal ruku hadrem a začal bouchat do okna a ono nic tak jsem si šel pro kladivko (vím že je na to spec. kladivo ale to jen tak někdo doma nemá :wink: ) no a tak jsem začal bouchat a zase nic tak jsem hledal nějaký hrot tak jsem vzal hřebýk a začal do něj bouchat kladivem a zase nic...pak jsem se teda už naprd a pořádný rány kladívkem (bouchal jsem přez hdru kterou jsem měl danou přez celé okno) a pak to povolilo a prásk a bylo to všude :lol: tak jsem pak okno vyměnil a a bylo to supr za hjodinku a půl jsem to měl hotové a pak se mi zase začal srát centrál pač jak bylo všude sklo tak nejspíš vlétlo do zamku a ten nešel otočit tak jsem tam lezl kufrem a ze vnitř jsem to zkusil otevřít to zase nešlo jenom praví dveře...no tak jsem snima začal třást a to sklo vypadlo ted už je vše O.K. ......pro jistotu myslíte že by mi někdo napsal SZ jak se do auta dostat bez Kladívka a Holé ruky :wink: jinak klíček si jdu radši nechat tento týden udělat tak mi hlavně nepiště že si mám udělat nové klíče :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

Jerry, udělej si rezervní klíč :lol: :lol: :lol: . Jak jsem ti psal na icq, stalo se mi to samé už 2x, ale mám ten rezervní klíč, pro který jsem si došel...Naštěstí se mi to vždy stalo blízko domova...Ted už si dávám pozor. Zamykám to jak ty, taky páčkou ve dveřích uvnitř.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wasek »

Ahoj, jelikož mám od vozu také pouze jedny klíče, tak se této situace rovněž děsím. :-) Proto jsem si zvykl zamykat pouze klíčem a nezamačkávat čudl. Také by mne zajímalo, zda se dá dostat do vozu bez klíče. Možná by to šlo při lehkém porušení izolační guby prostrčit smyčku - provázek zezhora, mezi sklem a gumou, a pomocí smyčky zaháknout a zvednout čudl zpět nahoru. něco podobného se dělalo u starých škodovek :-)
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wasek »

mirpie píše:Jerry, udělej si rezervní klíč :lol: :lol: :lol: . Jak jsem ti psal na icq, stalo se mi to samé už 2x, ale mám ten rezervní klíč, pro který jsem si došel...Naštěstí se mi to vždy stalo blízko domova...Ted už si dávám pozor. Zamykám to jak ty, taky páčkou ve dveřích uvnitř.
Kde by mne udělali rezervní klíč? Zkoušel jsem to u Donáta, ale ten s tím má problémy, řekl, že "se tam nemůžou dostat" ... nevím, co tím přesně myslel.
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
alík
*
Příspěvky: 39
Registrován: 12 kvě 2007, 16:32
Bydliště: Znojemsko

Příspěvek od alík »

Já nosím rezervní klíč v zadní kapse kalhot, ve kterých zrovna řídím.... Jednoduché, leč účinné.
Hyundai Atos 1.0 1998
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Příspěvek od shwaara »

a ja mam od auta 4klice, 2 doma, jeden u sebe a jeden u pritelkyne. Az me prekvapilo, ze jich je tolik...
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

nejlepsi je nezamikat to vevnitr a je to nebo dalkovej central pak :) to je jak u dveri se delali takovy ty sprajcy aby si clovek nezabouchl klice ale pak to kazdej zajistil nez sel ven a zabouchl si je stejne :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ja mam nastesti vsecky klice (2ks cerny a 1ks master klic fialovy), takze kdyz se mi tohle stalo (chvili po koupi coupe, pac jsem v tom jeste neumel chodit, zvyklej na dalkovej central ve scoupe) tak jsem zalarmoval kamose a jeli jsme domu pro rezervni klice a bylo po starostech :lol: tak nak se mi to stalo 2x po sobe cca do dvou mesicu po koupi auta a od ty doby nic, uz jsem si zvykl kontrolovat klice nez zabouchnu dvere pac taky setrim zamek tim ze zamackavam cudlik...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Myslím, že by to nejlépe vyřešil dálkáč.:-D Kor jestli to má namontovanej centrál. Jinak nevím jak se do auta dostat bez klíčů. Nemá to Hyundai nahodou delane lepe nez skodovky ptz nemaji tahlo nahoru, ale do strany a tudiž by se to nemelo dat otevrit drátkem přes okno?
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

nemá, páčka na otevírání uvnitř je taky nahoru/dolu, aspon u RD. A když to nemá okenní rámy, tak něčím by se tam možná dostat dalo...To okno do ničeho nahoře nezajede, jen prostě dolehne při zavření na těsnění.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
AndyNJ
*
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2008, 20:57
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AndyNJ »

Vrele doporucuji nahradni klic, tahle frajerina se me povedla taky, muj mechanik ktery si mysli o Coupe svoje me rekl : No, tak na tomto aute je asi nejlepsi to, ze se do nej nejde fakt dostat :lol:
Kdyz to ma kozy nebo kola, tak jsou s tim problemy.
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

tak to si len myslime ze sa neda dostat raz sa mi podarilo tiez vymknut a tiez tak ze som mal kluce v zapalovani musel som ist do mesta za kamaratom on zavolal jednemu zamocnikovi ktori prisiel k autu a to je to ze netusim ako ale za 30 sekund som mal auto otvorene ono je pre zlodeja sa najjednoduchsie dostat do auta nastartovat je rozhoduijuce
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

no tak do auta se dostaneš vždycky ale nastartovat je to hlavní :)) já jsem vždy zabouchnuté klíče vyřešil vyháčkováním - přes gumu strčíš hák a chytneš táhlo kliky - zámku a tím odemkneš .. a nebo se to dá řešit balónkem :) více info přes SZ :))
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
Coupe 102
**
Příspěvky: 210
Registrován: 29 bře 2008, 21:23
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coupe 102 »

Tak to nechávej otevřený!!!A máš po problému!!!A za čas i po autě.A po starostech
Renault Megane 1,6 55kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

tiez pravda ja som si raz nechal celu noc otvorene okno u spolujazdca rano som sadol do auta a nejako mi tam bolo mokro cez noc naprsalo trosku a to mu ani radio nezobrali nastastie :)
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“