Hlasování o nejhezčí kupátko

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Nejhezčí sporťák

Hyundai Scoupé
2
7%
Hyundai Coupe FX 1 generace
5
17%
Hyundai Coupe FX 1 generace po faceliftu (čtyřoko)
3
10%
Hyundai Coupe 2 generace (stříbrné světlomety)
6
21%
Hyundai Coupe 2 generace, první facelift (černé světlomety)
4
14%
Hyundai Coupe 2 generace, druhý facelift (oblé světlomety)
4
14%
Hyundai Genesis Coupé
5
17%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Hlasování o nejhezčí kupátko

Příspěvek od Tiburon_FX »

jaký kupátko se vám nejvíc líbí...
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 18 črc 2005, 10:41, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ani jsem nemusel vahat, vyhral to novy model 2005, naopak nejmene se mi libi to ctyroko...novy Coupatko za par dni bude jezdit v nasem malomeste, uz se moc tesim:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hardcam píše:Ani jsem nemusel vahat, vyhral to novy model 2005, naopak nejmene se mi libi to ctyroko...novy Coupatko za par dni bude jezdit v nasem malomeste, uz se moc tesim:)
na tom čtyřoku se shodnem, většině lidí se prostě nelíbí, vypadá to jako by se designér někomu mstil...ty v tom novym kupátku asi jezdit nebudeš co? :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

No, musim Te zklamat...:) moje sice nebude, ale to nic neznamena:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Hardcam píše:Ani jsem nemusel vahat, vyhral to novy model 2005, naopak nejmene se mi libi to ctyroko...novy Coupatko za par dni bude jezdit v nasem malomeste, uz se moc tesim:)
můžu se těšit taky? :lol: , maloměsto alias Slaný se bude mít čím chlubit, i když na Kladně jsou 2, doufám že bude v klubu to tu ještě nemáme 8)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ja mam jasno, jednoznacne Scoupe po faceliftu :twisted: potom to Coupe 1. generace pred faceliftem, pak novej rok 2005, potom 2. generace (do 2004), pak az scoupe pred faceliftem a to nejhnusnejsi co udelali byl facelift 1.generace coupe, to je fakt humac, to radsi tu 1990 prvni scoupe, ktery nema ani posilovac... :cry: ikydz..?! :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

black_sheep píše:no ja mam jasno, jednoznacne Scoupe po faceliftu :twisted: potom to Coupe 1. generace pred faceliftem, pak novej rok 2005, potom 2. generace (do 2004), pak az scoupe pred faceliftem a to nejhnusnejsi co udelali byl facelift 1.generace coupe, to je fakt humac, to radsi tu 1990 prvni scoupe, ktery nema ani posilovac... :cry: ikydz..?! :lol:
tim humacem myslis to, co mel Conan a ma Tiburon a CARy?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

Pro mě je nejhezčí coupe jasně model 2005, a pak hned ty nejstarší a scoupe a nejmín se mi líbí to "čtyřoko" ale musí se nechat že má pěknej zadek a ten, abych pravdu řek, líbí se mi víc než u předcházející generace, ale máte-li tan altezzy jak Tiburon FX, vypadá hned líp :wink:
Naposledy upravil(a) Kubin dne 27 čer 2005, 14:00, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Kubin píše:Pro mě je nejhezčí coupe jasně model 2005, a pak hned ty nejstarší a nejmín se mi líbí to "čtyřoko" ale musí se nechat že má pěknej zadek a ten, abych pravdu řek, líbí se mi víc než u předcházející generace, ale máte-li tan altezzy jak Tiburon FX, vypadá hned líp :wink:
ooo děkuji za slova chály :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hardcam píše:
black_sheep píše:no ja mam jasno, jednoznacne Scoupe po faceliftu :twisted: potom to Coupe 1. generace pred faceliftem, pak novej rok 2005, potom 2. generace (do 2004), pak az scoupe pred faceliftem a to nejhnusnejsi co udelali byl facelift 1.generace coupe, to je fakt humac, to radsi tu 1990 prvni scoupe, ktery nema ani posilovac... :cry: ikydz..?! :lol:
tim humacem myslis to, co mel Conan a ma Tiburon a CARy?
ne myslel tim facelift první generace :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:
Hardcam píše:
black_sheep píše:no ja mam jasno, jednoznacne Scoupe po faceliftu :twisted: potom to Coupe 1. generace pred faceliftem, pak novej rok 2005, potom 2. generace (do 2004), pak az scoupe pred faceliftem a to nejhnusnejsi co udelali byl facelift 1.generace coupe, to je fakt humac, to radsi tu 1990 prvni scoupe, ktery nema ani posilovac... :cry: ikydz..?! :lol:
tim humacem myslis to, co mel Conan a ma Tiburon a CARy?
ne myslel tim facelift první generace :wink:
naopak, ty jsou nejhezcejsi hned po scoupe :D myslim to samy, ale s faceliftovanou maskou, takovy to 4-oko.. to je strasnyy-brr :(
Borek

Příspěvek od Borek »

Nejpovedenější je druhá generace-stříbrná světla.Porovnavali jsme vedle sebe postavená dvě červená coupe 2.gen.-stř.a černá světla.Prodejci i servisáci v HK i já jako přeštastný majitel coupe od roku 2003-STŘ. SVĚTLA,jsme jednohlasně /7 lidí/uznali tohle auto za hezčí.To s černými sv.,vypadá na fotografiích skvěle,ale v reálu je smutné-bez tváře,okolo mlhovek černý plast a díky novému nárazníku s tlamou,působí vysokým dojmem.Nepovedlo se čtyřoko,starší verze byla lepší.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

hlasek sem dal Coupatku 1.generace protoze je k sezrani...a ty bozi krivky wow :oops: u me to je strasne moc povedeny auticko moc se libi.
Uživatelský avatar
KOUPATOS
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 črc 2005, 11:08
Bydliště: RECKO

Příspěvek od KOUPATOS »

Borek píše:Nejpovedenější je druhá generace-stříbrná světla.Porovnavali jsme vedle sebe postavená dvě červená coupe 2.gen.-stř.a černá světla.Prodejci i servisáci v HK i já jako přeštastný majitel coupe od roku 2003-STŘ. SVĚTLA,jsme jednohlasně /7 lidí/uznali tohle auto za hezčí.To s černými sv.,vypadá na fotografiích skvěle,ale v reálu je smutné-bez tváře,okolo mlhovek černý plast a díky novému nárazníku s tlamou,působí vysokým dojmem.Nepovedlo se čtyřoko,starší verze byla lepší.
skvely a jeste lepsi :D popis meho stejneho nazoru
KOUPATOS 8)
DUM SPIRO SPERO
flyingmouse

Coupe 2,0 CVVT r.v. 2005

Příspěvek od flyingmouse »

:twisted: Když už se tu rozplýváte tak, něco přidám. Je fakt že 2005ka je skvělá. Jejích 143 koní z linky umí to co uměz má. Poježděníčko je v tom skvělé a pokud budete mít nějakej srázek rád přijedu vyvenčit tohohle krasavce k vám. Jeho domovina je Ústí nad Labem takže to na kladno a Slaný nemám daleko. Pokud ho do té doby prodám přijedu zdruhým koníkem 2sedmou- 2005.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“