Hlasování o nejhezčí kupátko

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Nejhezčí sporťák

Hyundai Scoupé
2
7%
Hyundai Coupe FX 1 generace
5
17%
Hyundai Coupe FX 1 generace po faceliftu (čtyřoko)
3
10%
Hyundai Coupe 2 generace (stříbrné světlomety)
6
21%
Hyundai Coupe 2 generace, první facelift (černé světlomety)
4
14%
Hyundai Coupe 2 generace, druhý facelift (oblé světlomety)
4
14%
Hyundai Genesis Coupé
5
17%
 
Celkem hlasů: 29

flyingmouse

sory

Příspěvek od flyingmouse »

:twisted: Sory za ty překlepy píšu a jezdím rychle a neotáčím se Z5.
Reklama
 

Kufr
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2005, 13:10
Bydliště: Na Padělcích 804
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kufr »

Tak,já taky něco přidám!Nejhezčí Coupe je model 2002-2004!Nemohl jsem se ho dočkat a když ho přivezli z celního skladu inportera poprve k nám do Brna na salon,hned jsem se zamiloval.Až bude levnější,tak chci to Coupe vlastnit.Mám sám model čtyřočko o kterým říkate že je nejhnusnější.Tohle Coupe se prostě buť líbí nebo ne.r.v.2000,stříbrná met. Mě se zdá hezký, a pořád ho skrášluji. 17" kola AEZ luna,Pneu Michelin Pilot 225/45 17,výfuk ala Mugen, zatmavená okna, modré podsvícení pod autem,autoradio Sony CDX-R3300 MP3, komplet repro Alpain,nalepen Dynamat zesilovač,subwoofer Spektron,Filtr Simota Racing, čip od ABC tuning,sport pedali.Teď se dává zadní laminátovej spoiler na nárazník.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dej foto do albumu. Třeba většina potom změní názor na čtyřoko ... :wink:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

no teď sem si jedno modrý čtyřoko zblíska prohlížel, a musim uznat že zezadu mi přijde hezčí než první generace, ale to je asi tak všechno, ten předek mi moc nesedí, inovovanej interiér taky neni špatnej, působí modernějš, ale zas neni černej....je to halt věc vkusu a naprosto souhlasim s Kufrem, že se prostě buď líbí a nebo vůbec...s kámošem kterej si ho chtěl koupit sme vedli dlouhý diskuze, nicméně mě se v tý stříbrný líbí asi nejvíc....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
KOUPATOS
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 črc 2005, 11:08
Bydliště: RECKO

Příspěvek od KOUPATOS »

Kufr píše:Tak,já taky něco přidám!Nejhezčí Coupe je model 2002-2004!Nemohl jsem se ho dočkat a když ho přivezli z celního skladu inportera poprve k nám do Brna na salon,hned jsem se zamiloval.Až bude levnější,tak chci to Coupe vlastnit.Mám sám model čtyřočko o kterým říkate že je nejhnusnější.Tohle Coupe se prostě buť líbí nebo ne.r.v.2000,stříbrná met. Mě se zdá hezký, a pořád ho skrášluji. 17" kola AEZ luna,Pneu Michelin Pilot 225/45 17,výfuk ala Mugen, zatmavená okna, modré podsvícení pod autem,autoradio Sony CDX-R3300 MP3, komplet repro Alpain,nalepen Dynamat zesilovač,subwoofer Spektron,Filtr Simota Racing, čip od ABC tuning,sport pedali.Teď se dává zadní laminátovej spoiler na nárazník.
Recko-Thessaloniki
Jejda Ty jsi to ale Tve auticko opravdu moc hezky okraslil neznamy cesky fanousku :D
Kasli na nazory jinych ze Tve auticko neni hezke,
Tve auto je opravdu hezke a vis proc? :wink:
Protoze to je Tvoje auticko
a protoze to Tve auticko je hned poznat ze milujes :D
Ja mam Koupe 2.0 GLS,model 2002-2004
(prestoze jsem ho koupil nove letos :D )
Mam to auticko opravdu moc rad :D
Koukni se na muj osobni album :D
Slunecne pozdravy z Recka Ti posilam :D
Koupatos 8)
DUM SPIRO SPERO
jardaxyz
*
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář 2005, 15:26
Bydliště: F-M

nejhezčí

Příspěvek od jardaxyz »

Musím za sebe konstatovat, že absolutním vítězem je pro mě Hyundai Coupé 1. generace, tedy 1996-99. Hlavní důvod? Nejenže vypadá naprosto skvěle, ale uvést na trh v té době auto takových krásných a ladných tvarů a křivek a myslím si, že i kvalit, byl od našich asijských přátel počin naprosto skvělý a záviděníhodný, když si vezmete, jakým způsobem se v Evropě uvádějí v život podobné studie. Ano, vůbec se trh neuvádějí. A když, tak zůstane u aut hodně nad 1 mil. Kč. Proto si to místo taky zaslouží. Nová generace je rovněž skvělá, ale v mým očích je to prostě o 6(?) let mladší brácha. Starší prolomil hranice v tom, že po silnicích mohou jezdit dostupná, ale zároveň krásná (pěkných tuctovýchje dost), účelná (místa je tam habaděj) vozítka, která zkrášlující úpravy (tuning) naprosto nevyžadují.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to je velká pravda ...
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

kurna, to jsem jedinej kdo hlasoval pro scoupe? :) scoupeckari hlasujte, pac ted jsme 4% mensina! :))

no hned potom je u me to nejnovejsi.. ja po nem ukrutne slintam, hlavne posledni dva mesice co jsem ho videl za 350tis lehce ojety v 2.7V6 a plny palbe po nem slintam vic nez kdy predtim.. :) no, stejne, dokud nebude stat pod 100 tak je to jen sen.. :) hned pak je to 1996-99, na svuj vek je proste uzasny! jenze uz taky starne.. :(
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4 Black Sheep:

Blacku, sorry, ale čas prostě nezastavíš. Máš sice káru naleštěnou a vymazlenou ( bez diskuze na 1 ), ale poslední Coupe/Tiburon je rána do černého a když jsem v Průhonicích čuměl na toho svého Accentíka, musím přiznat, že mě pořád utíkalo oko na Coupe a Sonatu vedle něj. Je to o tom, mít šrajtofli dostatečně vyfutrovanou a nemuset vybírat podle možností, ale snů. Stejně seš ale dobrej.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:4 Black Sheep:

Blacku, sorry, ale čas prostě nezastavíš. Máš sice káru naleštěnou a vymazlenou ( bez diskuze na 1 ), ale poslední Coupe/Tiburon je rána do černého a když jsem v Průhonicích čuměl na toho svého Accentíka, musím přiznat, že mě pořád utíkalo oko na Coupe a Sonatu vedle něj. Je to o tom, mít šrajtofli dostatečně vyfutrovanou a nemuset vybírat podle možností, ale snů. Stejně seš ale dobrej.
jojo je to tak.. je to uz holt starej strep :( ale vzhledove me proste dostalo a to byl duvod proc jsem se zacal o to auto zajimat dal á po dvou letech jsem se do toho auta zamiloval :lol: libej se mi starsi hranatejsi auta, proto scoupe a novy coupe jsou pro me nejhezci! :wink: :lol:
Katka
*
Příspěvky: 30
Registrován: 16 úno 2006, 05:38
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Katka »

Mě osobně se líbí všechny coupátka.
Hlas jsem dala 2005. Co se týče ostatních:
Scoupe - promiň, ale fakt nic moc.
Coupe 1 generace - jeden z nejhezčích sporťáků v té době a můj oblíbenec. (je se u nás ukáže, tak je okamžitě prodaný)
Coupe 1 generace facelift - nádherný zadek (nejhezčí ze všech coupátek), kdo nevíte jak přesně vypadá, tak ho mám teď vyfocené na www.cars.cz - rok 2000)
A k novým modelům není co dodat - prostě nádhera.
Zatim čau všichni
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Před týdnem jsem byl na autosalunu v Lipsku.Seděl jsem v novým coupátku...Něco úžasnýho.Pohodlnost,krásný design....Byl jsem nadšenej...Asi začnu šetřit :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A videl jsi tam taky 3.3 Sonatu ve stylingu? pekna, ne?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam píše:A videl jsi tam taky 3.3 Sonatu ve stylingu? pekna, ne?
Vždyť je to jen kus plechu :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hardcam píše:A videl jsi tam taky 3.3 Sonatu ve stylingu? pekna, ne?
Jo jo,viděl jsem ji tam :P Škoda že jsem ssebou neměl foťák :? Udělal bych nějaký obrázky...Jo a taky ty hostesky :wink: Krása pro oko...
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „COUPE“