Problém s dušením motoru.

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
lada123
Příspěvky: 1
Registrován: 21 zář 2012, 00:36

Problém s dušením motoru.

Příspěvek od lada123 »

prosim vas sem tady noví a pořídil jsem si hyundai coupe 1.6 a řikám si ze si nejprv skusim nechat poradit od vas :)
mam problem v tom ze kdyz pridavam plin rychlejc tak se začne dusit a kdyz ho necham vytocit pomalinku takjde normalne
kdyz jedu do kopce a potrebuju mu pridat tak se začne dusit musim podradit a víc vytáčet motor kdyztak dekuju moc ze radu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od Farrael »

Příště dej prosím tě tématu smysluplnej název. Slovo "Zdravim" nám toho moc neřekne. Ty gramatický chyby co tam máš se mi už ani opravovat nechce...

Dál by bylo fajn napsat co je to za generaci, jestli RDčko nebo GK. Podle toho to pak i přesunu.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od enjoy »

Váha vzduchu,lambda sonda... to jsou moje tipy.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od johnyklec »

cau vyresil si tento problem?mam asi podobny jenze mam coupe 2.0 16v na lpg a cim vic pridam plyn tak to jakoby cukne a nechce jet, jeste zatim nezakladam tema diagnotika nemuzou se pripojit na motor takze sam jeste nevim
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od zahyx »

johnyklec píše:cau vyresil si tento problem?mam asi podobny jenze mam coupe 2.0 16v na lpg a cim vic pridam plyn tak to jakoby cukne a nechce jet, jeste zatim nezakladam tema diagnotika nemuzou se pripojit na motor takze sam jeste nevim
tohle mi u LPG delali svičky chce to elektrody bliz u sebe + kontrola babelu ke svickam (pokud jsou starsi tak urcite vymenit) a jednobodove a pak nechat udelat kalibraci a samozrejme je dulezity mit cisty filtr vzduchovy

nejcastejsi pricina cukani na lpg jsou spatne svicky ci kabely a pokud jsou hodne opaleny tak to dela i problem na benzin
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od johnyklec »

zahyx píše:
johnyklec píše:cau vyresil si tento problem?mam asi podobny jenze mam coupe 2.0 16v na lpg a cim vic pridam plyn tak to jakoby cukne a nechce jet, jeste zatim nezakladam tema diagnotika nemuzou se pripojit na motor takze sam jeste nevim
tohle mi u LPG delali svičky chce to elektrody bliz u sebe + kontrola babelu ke svickam (pokud jsou starsi tak urcite vymenit) a jednobodove a pak nechat udelat kalibraci a samozrejme je dulezity mit cisty filtr vzduchovy

nejcastejsi pricina cukani na lpg jsou spatne svicky ci kabely a pokud jsou hodne opaleny tak to dela i problem na benzin
cau diky za radu prave mi to na plyn jede dobre a cuka mi to na benzin jen vis,jinak svicky stare mozna 4mesic max, kabely to same original bosh, svicky jsou jednobodove lpg, palivovy filtr meneny vzduchovy mam sportovni 2 tak jsem je hned zkusil problem stejny,no zacatek priciny je spis takovy , jednoho dne jsem nastartoval a zvuk jak traktor jelo to na 3 valce pak se to zhorkovalo jelo hur a jeden den to slo max do 1200 otacek , vymenil jsem vstiky natocim rikam dobre nedal to jedu a zacne skubat, rikam hm moc sem si nepomohl, , tak rikam pouzite vstriky podelaly me, koupil dalsi vstriky a zase stejn , takze vstriky asi ne ,jedina vec co me jen trochu napada jak jsem menil palivovy filtr tak ta spodni hadice je tam tak blby pristup ze sotva se tam dal nejak klic jak sem filtr otacel jestli jsem tu palivovou hadici trochu neprihnul, a tolik benzinu pres ni nejde , :(
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od zahyx »

ještě bych změřil tlak v palivové soustavě to může taky způsobovat, může dávat čerpadlo malý tlak
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od johnyklec »

to je prave tez jedina vec ktera me ejste napadla,jenze jsme z ostravy a nevim tady o nikom kdo by mi to zmeril,a jestli to ma vubec kde zapojit, vim ze jsem to chtel pred rokem na lantre a rkel mi ze nema v servise na to zadnou redukci , vsechno mel jen na hyundai ne :)
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od zahyx »

jasný šikovný mechanik si poradí dej vědět až to někde změřis
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s dušením motoru.

Příspěvek od johnyklec »

jj napisu sem co a jak az to budu vedet vysledek,
Odpovědět

Zpět na „COUPE“