NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
koupil jsem 2G, jezdím na kole a nemám tušení jestli existuje zahrádka pro kupátko a jak ji tam chytit
Díky za tip.
P
PS: kosmetiku neřešme, kolo dovnitř nedám a jezdit chci :o)
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Hardcam »

Samozrejme existuje, Borek ji ma, urcite poradi :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Borek »

Originál :hyu: :tus: nosič existuje.Kupoval jsem ho před lety v :hyu: v České Třebové(cenu teď už přesně nevím-ale bylo to myslím okolo 7600,-Kč).Za pár kusů železa to je docela ranec,ale jestli chceš koupit nosič,tak doporučuji JEDINĚ :!: tento origo od :hyu: .Důvod doporučení-uchycení nosiče-jedna packa je v přední části dveří,druhá v zadní části a na zadní části střechy vidíš na obrázku packu-nohu,kterou se nosič jen opírá o střechu(není uchycena ke střeše).A teď ten důvod,proč tenhle nosič- :tus: má bezrámová okna a mezi zavřeným oknem(tudíž sklem) a železnými packami uchycení,je,když to hodně přeženu-1-1,5mm :shock: :D .Takže experimentovat se nevyplatí :D .Naštěstí má :tus: dobře vymyšlené zavírání dveří(asi aby se sklo bezrám.dveří dobře přitisklo k těsnící gumě)-dveře se v poslední fázi zavírání,jako-by zdvihnou.Jak to vysvětlit(normálně si toho člověk nevšimne,ale při každém namontování nosiče a prvním opatrném zkušebním zavření dveří je to vidět)-dveře se zavírají v rovině a při dovření posledních pár mm,se zdvihnou o mm a "zajedou" pod těsnění(za packy nosiče).
Ta mezera mezi oknem a želez.packou nosiče je fakt pidi pidi :D .Jeden prodejce mě nabízel nějaký italský nosič na coupe auta s podobným systémem uchycení.Ale když viděl bezrámová okna :tus: -tak říkal-pane,ten už vám nedoporučím,protože pro Itala pár mm není měřítko a okno by bylo fuč 8-[ :D .Kupte origo :hyu: -a měl pravdu.
Přílohy
Snímek 0211212.JPG
Snímek 0211212.JPG (141.53 KiB) Zobrazeno 7290 x
img_3512.JPG
img_3512.JPG (67.93 KiB) Zobrazeno 7290 x
DSC01878-2.JPG
DSC01878-2.JPG (101.83 KiB) Zobrazeno 7290 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Rybář »

Z té poslední fotky na mě dýchla vůně dovolené... Že bych Lantru na starý kolena taky protáhnul do Chorvatska :) Tohle je kde? Itálie?
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
a děkuji za tip. pokud budeš Ty, nebo kdokoli jiná vědět kde je k mání, dejte prosím vědět.
PS: těch 7.6 k je fact ranec...
zdraví Pat
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Borek »

Rybář-jo,je to Itálie.Ale mám lepší fotky z Itálie,než z boční uličky :D .
Patresse-nosič koupíš v :hyu: .Zkus se zeptat,jaká je nyní cena.Třeba se změnila(nahoru :D ).Za těch pár trubek je to fakt ranec,ale jiný nemá ani cenu hledat(důvody viz.minulý příspěvek).Použitý neseženeš,protože nás,nákladních :tus: asi moc po světě nejezdí :mrgreen: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
v Butovicích mi zahlásili, že ho nemají a netuší jak ho zajistit...
Tak si říkám, že by Hyundai zastoupení tak málo dělalo pro jméno svého chlebodárce a nedokázalo zajistit to, co jeho klient potřebuje v případě, že jde o unikátní řešení potřeby vzniklé použitím nestandardních rozměrů a způsobu uchycení tohoto nosiče...
Chápu, že pánové vidí potřebu této své klientely jako minoritní, ale těch kupátek se zas tak málo neprodalo... na rozdíl od Genesisse...
Co dodat?
Snad jen dotaz, zda to tu čte někdo z odpovědných pánů z hyundai ČR nebo snad EU zastoupení, pokud zde v ČR nejsou schopni reagovat :o)
To se mi ale nechce věřit...
PAt
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Borek »

Ahoj.
Když jsem ho chtěl kupovat já,tak mě v Korecaru v Hradci Králové,rázně řekli,že na :tus: se žádný nosič nedělá a nedodává.I když jsem jim dal obj.číslo i odkaz,že je na centrálním skladu(kam jsem volal)---jejich odpověď byla-dodání není možné(tak jsem ho koupil jinde :D ).Není divu,že už ti šmejdi zbankrotovali :D
Odkud jsi???Jestli chceš,můžu zítra zavolat a zeptat se,zda se dá objednat.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
co se stalo v Hradci? Jednu dobu tam moje Coupe servisovali.
Po jejich posledním servisu před prodejem na mne se po ujetí pár km zkroutily kotouče na předku. Volal jsem jim, že prý se ozvou zpět poté, co si dohledají podklady(přesněji vedoucí servisu) a do dnes hrají mrtvého brouka...
Jejich potíž je, že mám od původního vlastníka faktury. Docela mne pobavilo, když jsem od původního vlastníka zjistil, že ty kotouče smu měnili nadvakrát, poprvé mu tam bez jeho vědomí dali noname, které se zkroutily.. reklamoval, nasledovala výměna na druhý pokus a ty se zkroutily mně. Dle jejich tvrzení jde o originály. Nevím, ale jistě na kotoučích budou jasné identifikátory jejich původu...
Opravdu by mne zajímalo, zda je toto standardní úroveň servisu v síti Hyundai a pokud ano, co dělá interní audit a kontrola kvality u takto se chovajících servisů, o importerovi nemluvě...
Budu Ti vděčný za info o té zahrádce... nechci riskovat pnutí sklel a jejich následné prasknutí...
Zajímalo by mne, kdo má jaké zkušenosti se servisy. Jsem z Prahy a rád dám vydělat konkrétnímu servisu/mechanikovi, který odvede profi práci a nebude mne "osýrat" na dílech a cenách....
Hezký den všem a hodně šťastných kilometrů..
P
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Borek »

Čau.
Jiný než originální :hyu: ti určitě nedoporučuji :!:I u toho orig.je mezera mezi sklem bezrámových dveří a patkou nosiče,tip,ťop :D .
Nevím,kolik máš najeto,ale já už jsem se teď přehoupl přes 100t.km,jezdím dost zostra,ale kotouče jsou stále ve skvělém stavu a stále původní(i zadní destičky mám původní,přední jsem měnil v 75000km a ještě by +-20000km v pohodě udělaly).Servis a prodejna v HK a Pardubicích,patřili stejným chlapům a ti to minulý rok zabalili.Teď je tam také :hyu: ,ale už jiná firma,tak ti reklamaci neuznají.
No a protože jsem dobrák od kosti,tak jsem našel svoji fakturu z :hyu: od nosiče.Zavolal jsem majiteli :hyu: prodejny v České Třebové(odtud mám nosič a známe se už z doby,kdy jsem se k němu do prodejny chodil kochat a posedět do Tiburona :D -bohužel,měl na prodejně žluté a já chtěl červené,tak jsem koupil jinde).Ze své faktury jsem mu nadiktoval obj.číslo nosiče a za chvíli volal,že by neměl být problém ho dodat-no nezní to dobře :?: :D .Cena je 6864,-Kč.Můžeš se s ním domluvit(stačí říci,že voláš od Borka s červeným :tus: )-pan Jiří Váňa,tel.777699679, :hyu: S.A.S. Česká Třebová.I když jsi pražák,tak po dálnici jsi v HK za chvilku a do Č.Třebové to je už kousek.Nebo ti ho pošle.Jen si myslím,že bude chtít asi zálohu,aby mu nosič nezbyl na prodejně(zase tolik lidí nákladní :tus: neprovozuje :mrgreen:a já jsem mu tenkrát také dával 1000,-Kč zálohu ).
Patky nosiče jsou zamykatelné,montáž je v pohodě,už jsem s ním pár desítek tisíc km nacestoval a plná spokojenost....nic víc mě nenapadá 8-[ .Jen pro zajímavost-jakou máš barvu,rok,motor?
Zatím zdar,kolego :D Borek :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

Re: NOSIC - ZAHRADKA na COUPE 2005

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
ještě mne napadá, co přisávací držáky alespon na lyže, má někdo zkušenost? Jedu do alp a nechce se mi brát velké auto jen kvůli zahrádce...
Borku, mohu Tě poprosit o kontakt na sebe do SZ?
add Q: mám 2.7 stříbrnou metal. od leta jsem natočil cca 25k km...

Dávám to do kupy abych se na něj mohl spolehnout... Nejde mi ani tolik o "kosmetiku", ale hlavně o spolehlivost a funkčnost... dělam to tak u všech aut co je jezdím a zatím mně všechny dovezly...tedy vyjma situace, kdy se srnka rozhodne ukončit svoji pozemskou pouť... to je trocha komplikace na plechařině... což je vlastně zas jen kosmetika :o))

tož tak a díky všem za hinty :o))
Pat
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Odpovědět

Zpět na „COUPE“