Prosím o radu :(

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
jjebal
Příspěvky: 4
Registrován: 21 lis 2013, 09:04
Bydliště: Praha

Prosím o radu :(

Příspěvek od jjebal »

Krásný dobrý den, tak už i já jsem zavítal do Vašeho klubu, neboť jsem stal před cca 3 měsíci majitelem pěkného Coupátka (1997, 2.0) neboli Tiburon. Autíčko prošlo před měsícem technickou a vše dopadlo, až na pár detailů, na výbornou. Výměna pravého ramene a tlumiče - ale při 207tis. kilometrech se není čemu divit. Ale přišlo včerejší odpoledne, dálnice D1 a sjezd na Pankrác. Potřeboval jsem na cca 50 metrech rychleji přidat abych se stihl zařadit do odbočovacího pruhu a z ničeho nic kuc kuc (nádrž poloplná, olej na horní "max" rysce - žádná kontrolka neupozornila na žádný problém). Z rychlosti cca 80km/h během pár vteřin na možných 40 a auto znělo, jako bych hodně nesmyslně podřadil (například z pětky na dvojku ve vysoké rychlosti). Jen díky setrvačnosti jsem dokuckal do odstavného pruhu, kde mi po dojetí auto samo "chcíplo" - v tu chvíli svítili všechny kontrolky, ale stejně tak svítili vždy, když mi auto při rozjezdu "chciplo". Pokusil jsem se nastartovat a povedlo se, ale byl jsem rád, že sem se dostal na 40km/h a mohl jsem plyn šlapat až na podlahu ale bez odezvy, jako bych šlapal na prázdno. Spojka fungovala bez problému. Ale jakmile sem se přehoupl přes 40km/h auto opět začalo "kuckat" a po několika kopnutích opět chcíplo. Opakovaně jsem se mohl snažit nastartovat ale už bohužel bez úspěšně, takže jsem jej musel nechat odtáhnout. Moje otázka - jelikož jsem lajk, co se týče "automechaniky", tak bych se rád zeptal, zdali nemá někdo podobnou zkušenost. Co se mohlo stát? Pokud má někdo podobnou zkušenost, kolik myslíte, že mě tahle nemoc bude stát? Opakuji, oleje více než požehnaně, benzín jsem tankoval před cestou a půlka nádrže byla. Moc děkuji za jakékoliv info :)
Reklama
 

HyundaiV6
Příspěvky: 9
Registrován: 20 čer 2014, 10:17

Re: Prosím o radu :(

Příspěvek od HyundaiV6 »

Mne sa stalo niečo podobné na inom aute a bolo to palivové čerpadlo.
Tiburon 2,7 V6, rv.: 2002 123kw
Renault Koleos 2,0 127kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“