Zadní náprava

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jirkas007
Příspěvky: 7
Registrován: 05 srp 2015, 15:48

Zadní náprava

Příspěvek od jirkas007 »

Ahoj, koupil jsem Coupe rok vyroby 2003 a všimnul jsem si, že na zadní nápravě něco nepříjemně chrastí. Stává se to když jedu po kostkách nebo prejedu nějakou větší nerovnost. Nevíte, co by to mohlo být? Zadní náprava je v celku jednoduchá, jestli se nepletu.. Napadly mě stabilizační tyčky..
Díky za odpověď

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bary
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 zář 2014, 17:24
Bydliště: Praha 10

Re: Zadní náprava

Příspěvek od Bary »

Přesně tak...vymlacene stabilizační tyčky...u meho Coupe to po rozvodech a oleji bylo to první co šlo na řadu (nemohl jsem ten rachot vydrzet :) )
člen Hyundaiclub ČR
Hyundai Coupé RD 1,6 16V - r.v.1998

Coupé není nemoc...Coupé je diagnóza!
Uživatelský avatar
Krizkus
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2016, 19:16

Re: Zadní náprava

Příspěvek od Krizkus »

ahojte kto prosimvas okrem originalu robi nahradne diely na zadnu napravu nejak sa neviem u ziadneho dodavatela dopatrat a potreboval by som ju kompletne zrepasovat :) vsetci ponukaju iba prednu napravu....dakujem za odpoved
Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: Zadní náprava

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

Neboj se jít do originálu, nikde jinde mimo nábojů, brzd, tyček stabilizátoru neseženeš. Nedávno jsem dělal s bráchou lantru J2 a v pohodě jsme se vlezli za všechny silentbloky a šrouby do 4.5 tisíce korun v :hyu: Opava.
Dnes jsem byl v :hyu: a objednával zadní prachové štíty brzd Lantra,Coupe po 210Kč bez DPH za ks, kvůli hnojení ozubeného kola ABS 8) ty origo už bohužel nadobro odrezly.
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“