Nová ojetina hyundai Coupe - otázky

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Angelwilly
Příspěvky: 1
Registrován: 01 srp 2017, 12:54

Nová ojetina hyundai Coupe - otázky

Příspěvek od Angelwilly »

Zdravím všechny příslušníky.

Mám asi vcelku normální dotazy hehe.
Rád bych si splnil sen a koupil si nějaké to "kupéčko" a do očí mi vpadl po několika hledáních právě Hyundai Coupe a to konkrétně druhá řada po faceliftu.

Co jsem se koukal v ČR se stále to auto dá koupit tu a tam od bazarů či soukromáků.
Přiznám se, že jsem autem tolik okouzlen, že bych za něj byl schopen navalit i 300 tisíc což už se dá dnes sehnat kvalitní nové auto popř Hyundai Genesis coupe :)

proto se ptám Vás rádcové moji. je lepší koupit nějakou ojetější verzi za levněji dám příklad:

1 - Ojetina najeto 120 tisíc, rok výroby 2007+- a cena 170 000
https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyun ... oFrom=list
2 - Ojetina najeto 95 tisíc, rok výroby 2005+- cena 118 000
https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyun ... oFrom=list

Jde mi o ten Váš pohled na věc, když se neřeší výbava, ale opravdu jestli je lepší
1 - První možnost tzn jestli raději vrazit větší počáteční investici do na oko pěkného modelu který zase může být vadný a doufat, že Hyundai Coupe model není moc poruchový
2 - "na oko" pěknou a LEVNOU ojetinku co klidně opravdu může být v dobrém stavu jen je starší a
popřípadě si ji za nějaké ty deseti tisíce opravit / renovovat

Další otázka jak je to s náhradními díly, servisem tady v Česku?

Rozhodnutý pro to auto jsem tak jak tak, ale přece jen se zeptám lidí, kteří v tom krasavci už jezdí.

A moje poslední otázka, teď už trošku hloupá - častokrát jsem viděl a četl, že má auto menší světlou výšku a člověk by se měl vyhýbat retardérům a větším kopcům. Je z toho něco pravda?

Díky moc a omlouvám se za laický přístup k věci
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová ojetina hyundai Coupe - otázky

Příspěvek od Tringi »

Zdar, prakticky všechny majitelé Coupe GK to odválo na facebook do skupiny Tuscani club CZ/SK, tak s dotazy asi tam. I já jsem si to tady otevřel snad po roce. Na skupině je obvykle pár aut neustále na prodej a kluci ti tam toho poví víc osobně.
Co můžu říct za sebe tak s poruchovostí spousta z nás nemá žádný problém, servisy jsou v pohodě, spousta dílů je shodných s jinými modely. Světlá výška je úplně v pohodě. Mám ho ještě o drobet snížené a jedině si snad dávám pozor na vyšší obrubníky při parkování předem, jinak neřeším.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Odpovědět

Zpět na „COUPE“