Coupe neštartuje

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
PeterH
Příspěvky: 2
Registrován: 29 led 2019, 13:08

Coupe neštartuje

Příspěvek od PeterH »

Zdravím, mám Hyundai coupe 2.0, 100 kw rok výroby 2004 a mám problém pri štartovaní raz naštaruje a raz nie. ked otočím klúčikom tak kontrolky sa rozsvietia čerpadlo počuť štartér točí no nenaštartuje. Sviečky som vymenil no stále sa to správa tak isto že raz nakopne a raz nie. Prosim vás stretol sa už niekto s podobným problémom?
Ďakujem za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Coupe neštartuje

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Jak se chová kontrolka imobilizéru? Často odchází anténka u spínací skříňky.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
PeterH
Příspěvky: 2
Registrován: 29 led 2019, 13:08

Re: Coupe neštartuje

Příspěvek od PeterH »

Kontrolka imobilizeru nesvieti. Minule som skusil auto roztlacit a nastartovalo potom ked som vypol motor tak dva dni startovalo normalne a potom zase prestalo
Uživatelský avatar
Bary
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 zář 2014, 17:24
Bydliště: Praha 10

Re: Coupe neštartuje

Příspěvek od Bary »

Měl jsem ten samý problém (mám napojeny Magicar - dalkový start, startovaní přes tlačítko), rozdelané pulku auta, odpojeny magicar a sundane tlacitko, i pres klic to bylo to same, vyměněny všechny čidla v motoru, vyměněny cívky,dle DIAG imobilizer nacteny, cerpadlo nasalo benzin, ale nepodarilo se nastartovat. Nakonec jsem se dokonce poohlizel po nove jednotce. Byla vymenena dokonce antena imobilizeru, ale obcas to udelalo porad. Nechal jsem to byt, znovu jsem nechal zapojit Magicar a tlacitko a svete div se od te doby je klid.
Doporucuju se podivat na tu antenu imobilizeru a popripadne na cidlo klikovky (snimac otacek klikove hridele), muze to delat on.
člen Hyundaiclub ČR
Hyundai Coupé RD 1,6 16V - r.v.1998

Coupé není nemoc...Coupé je diagnóza!
Uživatelský avatar
leo4361
Příspěvky: 8
Registrován: 13 říj 2011, 15:18
Bydliště: Jičín

Re: Coupe neštartuje

Příspěvek od leo4361 »

Mám úplně stejný problém startér, motor se točí, ale nechytne. Na roztlaceni chytne na drc. Pak třeba dva dny chytá v pohodě, pak zas ne, roztlačim a zas chytá. Čerpadlo tlačí, diagnostika píše p0335 chyba v obvodu snímače otáček klikové hřídele. Snímač vyměněn, nepomohlo. Kabeláž promerena, všechno cajk. Imo mám už několik let odblokovaný. V čem byl tedy tvůj problém? Rád bych auto zprovoznil a prodal, jinak jsem problém vyřešil po svém. Genesis coupe 3.8 :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“