Skákání při rozjezdu

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
PikeQ
*
Příspěvky: 22
Registrován: 15 srp 2006, 09:39
Bydliště: Praha

Skákání při rozjezdu

Příspěvek od PikeQ »

Čus lidi,
mám problém. Někdy při rozjezdu, a jenom z úplně klidovýho stavu, mi cuká motor. Prostě si připadám jako nějaký ucho, co se neumí rozjet. Dám tam jedničku, sešlápnu plyn, pouštím spojku a když dostanu otáčky tak na 2000, tak mi spadnou zpět na 500 a hned zase vyletěj zase nahoru a to se pořád opakuje. Musím na pár vteřin úplně zastavit a potom je to v pohodě. V křižovatce je to bezva. Tak kdyby jste někdo věděl tak dejte prosím vědět
Kdysi Hyundai Scoupé 1.5 (1992) I.gen
Reklama
 

Uživatelský avatar
misokgb
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 kvě 2007, 10:57
Bydliště: Slovakia, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Skákání pøi rozjezdu

Příspěvek od misokgb »

PikeQ píše:Èus lidi,
mám problém. Nìkdy pøi rozjezdu, a jenom z úplnì klidovýho stavu, mi cuká motor. Prostì si pøipadám jako nìjaký ucho, co se neumí rozjet. Dám tam jednièku, sešlápnu plyn, pouštím spojku a když dostanu otáèky tak na 2000, tak mi spadnou zpìt na 500 a hned zase vyletìj zase nahoru a to se poøád opakuje. Musím na pár vteøin úplnì zastavit a potom je to v pohodì. V køižovatce je to bezva. Tak kdyby jste nìkdo vìdìl tak dejte prosím vìdìt
Mne toto robi, ked mam zapojeny volnobezny ventil, ked ho odpojim, tak to prestane. Mozno je v <> on, alebo snimac teploty vody, zajtra ho vymenim a uvidim...
Hyundai SCoupe GT 1991
1.5i 12v Turbo 85kW/115bhp | 14" orig elektron`s 185/60 | Kenwood 4x45W
pripravovane upravy: intercooler + chip RJ + BOV... :)
romikx
*
Příspěvky: 30
Registrován: 12 srp 2006, 11:37

Dela mi to same!

Příspěvek od romikx »

To je nejaka nemoc Scoupe, musim ale rict ze tech zavad je vic a nevim cim to je byl sem uz je to davno na diagnostice a nic mi nezjistili, ted je to ale jeste horsi, tak se tam chystam znovu. Co to dela? Kdyz je venku zima tak mi motor chcipa nez se zahreje na teplotu, proste to neudrzi volnobeh. Naopak kdyz je vedro tak kolem 30 stupnu ve stinu to dela co tady uz bylo vyse popsano tj, motor v tahu cuka slapnu na plyn otacky spadnou na 500 a nejede, najednou to zase vystartuje a otacky vyleti, jak kdyby to jelo na 3 valce, proste divny...svicky sem menil tim to neni. :roll: radte
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Zkusit muzes to teplotni cidlo vody... me to pomohlo
ale muze to byt klidne neco uplne jineho...
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „COUPE“