Tak uz mam toho plne zuby!!

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

tak tak. pri nastartovani otacky litaji jak se jim chce. ale kdyz chvili pockam tak kraasne vystoupnou na 1200ot.ale kdyz stocim kola na plny rejd tak mi to chcipne.
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

pockej pockej. jak krasne na 1200? otacky se maj drzet 800-900. jinak po zatoceni ti to chcipne... tak to vypada ne ten krokovej motorek kazda proudova zatez zpusoby poklesnuti otacek a to prave vyrovnava ten motorek musis do bazace a nebo jestly si bohatyr tak si kup novej cenu presne nevim ale pres dvojku to bude urcite
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

mam taky lantru 96 a myslim ze sme zabloudily do jiny sekce mely by sme vzit roha knam (o tridu vejs :lol: ) jinak nas kluci urcite prozenou :D :D
sens
Příspěvky: 1
Registrován: 17 črc 2007, 15:23

0

Příspěvek od sens »

0
Naposledy upravil(a) sens dne 31 črc 2015, 12:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: HELP

Příspěvek od black_sheep »

sens píše:Nem;6u tadz p5ihl8sit Scoupe...pls poraďte mi!!! Potřebuju technickou dokumentaci..nikde ho nemaj v databázi...vůbec prej nebylo na českym trhu!!! Pomožte pls...nápady posílejte na sens@seznam.cz.....díky moc všem.. :roll:
pekna hloupost, u nas se prodavalo normalne od roku 1993. teda, pokud je to jeste ta prvni generace, tak ta teda myslim fak nebyla v prodeji ale co ja vim tak to dotahnout normalne jde :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
miky MIKY2121
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 dub 2007, 09:55
Bydliště: SLOVAKIA

Příspěvek od miky MIKY2121 »

KLUCI A MNE NEPORADITE PRI STUDENOM MOTORE MY TO ZDOCHNE VOBEC NEPUSTI SITIC.KED JE TEPLI VSETKO JE OK.
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

To djfuzzy tohle je krokovým motorkem ne celkem levná zaležitost ale hledej na vrakačich nebo v avízu...nebo si zajdi na burzu co je na křižovatce rudna a mistecka...dneska sem tam byl a přišlo mi že sem částečně na vrakači :D jinak kolegovi to dělalo to same ale ma fiata punto .....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

Selshig píše:To djfuzzy tohle je krokovým motorkem ne celkem levná zaležitost ale hledej na vrakačich nebo v avízu...nebo si zajdi na burzu co je na křižovatce rudna a mistecka...dneska sem tam byl a přišlo mi že sem částečně na vrakači :D jinak kolegovi to dělalo to same ale ma fiata punto .....
toho jsem se bal. a myslis ze to ma neco spolecneho s tim ze to za tepla nestartuje?
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no jemu to dělalo to že kdžy jel a dal neutral že mu zničeho nic při jizdě zdechl motor neudrželo to otačky jak mělo i při startovaní mu to najelo do otaček a pak jak to měl tak 900otaček chicp a tohle třeba udělalo dvakrat třikrat...pak už s tím jel...vím že to měl v opravně a tam mu řekli že ventili ma v poho vstřikovače nove altik v poho ale že to děla krokáč....nejsem zas mechanik takže v tom by ti spíše poradil hujer nebo někdo jiny...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

tak jsem si dneska prohlizel motor a koukam ze voda v nadobce mi asi mnejspis zmenmila barvu. nebo je tu snad nekdo kdo ma chladici vodu barvy rezave az hnede. se muselo nekde neco rezaviho uvolnit nebo nedej boze nemuze to byt olej? :shock:
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HolyHole »

TO : Ivan
Narazil jsem na tvou odpověď. Podobný problém mám i já... Teplota se vyšplhá zhruba do poloviny, což je v pořádku.. Ale jakmile jedu z kopce na volnoběh nebo nějakou delší trasu tak mi ukezatel teploty spadne.. Normální to určitě není nebo si aspoň myslím, že by teplota měla být víceméně ustálená. Čím to teda může prosímtě být ??? A kde bych tu onou věc našel a kolik asi tak stojí ???? Zatím ti díky.
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
alexis
Příspěvky: 5
Registrován: 21 úno 2007, 12:38

Příspěvek od alexis »

Prosim mam podobny problem aj ked nie uplne.

Mam Hyundai coupe 1,6 16V r.v. 97

Startovanie uplne v poriadku.... ale ked drzim rychlost na jednej hladine, ako keby som isla na tempomat motor trhne ako keby isiel zdochnut, musim ho pretlacit plynom do vyssich otacok, potom sa uplne v pohode nakopne a ide ako hodinky. Ak ale zostanem ist rovnakou rychlostou motor trha. Je uplne jedno aka je rychlost, robi mi to napriklad aj pri rychlosti 30km/h. A este som si vsimla, ze mi to robi napriklad pri hrbolatej ceste. Teplota ukazuje uplne v pohode.

Diagnostika neukazal nic, pretoze samozrejme ze isiel uplne v pohode, v servise na mna pozeraju ako keby som slapala na najakych praskoch :lol:

Prosim vie mi niekto pomoct? pretoze jazdit s tym po dialnici, co je pre mna kazdodenny ritual je skoro samovrazda.
Shelby_Nr

Příspěvek od Shelby_Nr »

to alexis:...jednoznacne mas niekde v zapalovani (kabely, sviecky, rozdelovac) zly kontakt, skus si to pozret alebo to niekomu daj nech ti to prekontroluje, mne to robilo podobne veci :wink:
fiam
**
Příspěvky: 107
Registrován: 22 říj 2007, 10:42

Příspěvek od fiam »


PRD BARANI...CO TO TU TREPETE....
Z TVOJICH SLOV MI JEDNOZNACNE VYCHADZA TO, ZE POZAHRIATI AUTA MAS SEM TAM PROBLEM S NASTARTOVANIM...MNE TO TIEZ ROBIEVALO.....

MAS JEDNOZNACNE PRERAZENY STARTER. KED JE ZOHRIAT TAK IDE DO SKRATU...AK JE STUDENY TAK NIE.....NENI O COM....PREMERAJ HO NAKRATKO PO ZAHRIATI A KED JE STUDENY...NA BETON MAS PROBLEM V TOMTO
______________________________________
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

fiam píše:
PRD BARANI...CO TO TU TREPETE....
Z TVOJICH SLOV MI JEDNOZNACNE VYCHADZA TO, ZE POZAHRIATI AUTA MAS SEM TAM PROBLEM S NASTARTOVANIM...MNE TO TIEZ ROBIEVALO.....

MAS JEDNOZNACNE PRERAZENY STARTER. KED JE ZOHRIAT TAK IDE DO SKRATU...AK JE STUDENY TAK NIE.....NENI O COM....PREMERAJ HO NAKRATKO PO ZAHRIATI A KED JE STUDENY...NA BETON MAS PROBLEM V TOMTO
Hej nerob hanbu slovakom a vyjadruj sa slusne ano Fiame. :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Odpovědět

Zpět na „COUPE“