coupe a km

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
janek
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2006, 19:45

coupe a km

Příspěvek od janek »

Ahoj.Tak pujdu po delší době opět do cupe.Mám vyhlídlý kousek r.v.96 a je v ustí n/labem za 74tisíc po 1 majiteli.Má ale najeto 195000km.Není to moc?Moc autům nerozumím.Pokud to auto někdo znáte tak písněte.Děkuju za odpovědi.Auto je v bazaru VIPCARS.www.vipcars.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Pockej si az ti tady napise black_sheep, ten si ted kupoval Coupe a na par kousku se v Usti byl podivat tak ten ti rekne jestli to nahodou nebyly ty na ktery se dival.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
janek
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2006, 19:45

Příspěvek od janek »

Díky.Snad poradí.Co ty km,není už moc najeto?
bigosp
*
Příspěvky: 52
Registrován: 30 lis 2006, 18:10

Příspěvek od bigosp »

Samotný údaj o km nic neznamená. Důležité je jak a kde to auto najelo.

Já mám s Getzem najeto 140000 km, denně 270 km- skoro vše po dálnici.
Jezdím max. 120 km/hod. Auto šetřím je pořád jako nové.
Hyundai GETZ 1,3 ( 60 KW ) LPG.
janek
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2006, 19:45

Příspěvek od janek »

Jde o to jak stím kdo jezdí.Jak to není od nikoho známího-nejlépe z rodiny tak to nikdy nevíš.Snad se tady najde někdo kdo ty coupe v Ustí obhlídl.Mám to od nás 400km.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

koukam, SZ jsi jeste necetl, prihlas se a vomrkni to, jsou to shodou okolnosti ty dve coupe co jsem videl (z mnoha, ale hodne uz z nich se prodalo) a myslim ze se na ne bude nekdo ptat jeste za rok pac to koupi fak jedine slepej hluchej a nebo blazen :lol: a nebo slevej na pulku! :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

black_sheep píše:koukam, SZ jsi jeste necetl, prihlas se a vomrkni to, jsou to shodou okolnosti ty dve coupe co jsem videl (z mnoha, ale hodne uz z nich se prodalo) a myslim ze se na ne bude nekdo ptat jeste za rok pac to koupi fak jedine slepej hluchej a nebo blazen :lol: a nebo slevej na pulku! :roll:
a co je na tom červenym špatně? na fotkách vypadá docela luxusně! má novej lak? docela by mě to zajímalo, páč vizuálně supr....jinak myslim že 195t km na coupé je docela dost...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:
black_sheep píše:koukam, SZ jsi jeste necetl,..
a co je na tom červenym špatně? na fotkách vypadá docela luxusně! má novej lak? docela by mě to zajímalo, páč vizuálně supr....jinak myslim že 195t km na coupé je docela dost...
jed se tam podivat a uvidis!! nechapu, jak to muze na fotkach vypadat tak luxusne, taky jsem si to myslel a delal jsem humbuku ze pro nej jedu a tesil jsem se na cervenou barvicku, vsak jsem vybiral coupe pro sebe :lol:
pod 90 000 pekny nesezenes, teprve od 100 000tis jsou fak pekny :roll:

jinak ten lak vypada ve skutenosti hoodne zasle, mistama je to pomerancovy a nekde zase zasly, asi tak tri odstiny, zadni lemy vylezly a to uz byli kitovany, byl delanej rozstrik a je to kurna videt :roll: navic je to po bouracce (asi tak jako to martaszovo - ufilej celej cumak). a jeste navic nechtelo ani startovat :roll: pritom interier je super, mnohem lepsi nez u toho kousku se 150 000 najeto :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:
black_sheep píše:koukam, SZ jsi jeste necetl, prihlas se a vomrkni to, jsou to shodou okolnosti ty dve coupe co jsem videl (z mnoha, ale hodne uz z nich se prodalo) a myslim ze se na ne bude nekdo ptat jeste za rok pac to koupi fak jedine slepej hluchej a nebo blazen :lol: a nebo slevej na pulku! :roll:
a co je na tom červenym špatně? na fotkách vypadá docela luxusně! má novej lak? docela by mě to zajímalo, páč vizuálně supr....jinak myslim že 195t km na coupé je docela dost...
jinak v nemecku uz jsem nasel i jedno fak krasny zluty (i lak melo nevysusovanej) co melo najeto 330 000 a bylo za par ecek! buhvi, kde pak skoncilo, jestli u nas se 120 000 na tachu?? :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

black_sheep píše:
Tiburon_FX píše:
black_sheep píše:koukam, SZ jsi jeste necetl,..
a co je na tom červenym špatně? na fotkách vypadá docela luxusně! má novej lak? docela by mě to zajímalo, páč vizuálně supr....jinak myslim že 195t km na coupé je docela dost...
jed se tam podivat a uvidis!! nechapu, jak to muze na fotkach vypadat tak luxusne, taky jsem si to myslel a delal jsem humbuku ze pro nej jedu a tesil jsem se na cervenou barvicku, vsak jsem vybiral coupe pro sebe :lol:
pod 90 000 pekny nesezenes, teprve od 100 000tis jsou fak pekny :roll:

jinak ten lak vypada ve skutenosti hoodne zasle, mistama je to pomerancovy a nekde zase zasly, asi tak tri odstiny, zadni lemy vylezly a to uz byli kitovany, byl delanej rozstrik a je to kurna videt :roll: navic je to po bouracce (asi tak jako to martaszovo - ufilej celej cumak). a jeste navic nechtelo ani startovat :roll: pritom interier je super, mnohem lepsi nez u toho kousku se 150 000 najeto :lol:
Ja uz si jedno sehnal.1 generace,cervene,v cechach koupene,2,0litr,99 rok 47000km najeto a ktomu zimni pneu na diskach za 90 000kc. :D
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Hujer píše:
black_sheep píše:
Tiburon_FX píše: a co je na tom červenym špatně? ...
jed se tam podivat a uvidis!! nechapu, jak to muze na fotkach vypadat...
Ja uz si jedno sehnal.1 generace,cervene,v cechach koupene,2,0litr,99 rok 47000km najeto a ktomu zimni pneu na diskach za 90 000kc. :D

kde kde?? beru takyy :)

ja nasel jedno pekny na tipcars za 95 000,- z pardubek, akorat je to 1996 a ma najeto lehce nad sto..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Uz je u nas v praci na dvore! :D Ja ho mel uz par let vyhlidli a cekal kdy ho majitel bude prodavat a dockal sem se! :P
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“