Elantra 2002 podvozok

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Elantra 2002 podvozok

Příspěvek od Exup.FZR »

V tomto místě to tluče a nikdo! se mnou oslovených servismenu na Hyundai se do toho nikdo neměl aby to vyměnil.
A to podotýkám, že jsem si toto musel dohledat sám odkud na XD tluče zadní náprava.

Auto mi šlo od servisu k dalšímu servisu a kdejaký opravářský blb s dírou do pr..e si myslel, že sežral moudrost a chtěli měnit kosti, tlumiče, ložiska atd. jako u tebe kolego.
Podotýkám, že ty díly mám čerstvě vyměněné tak není duvod měnit to samé znova a pořád dokola.
Co je na té fotce zvýrazněno to nikdo nechce opravit.
Tak hledám a pátrám a nakonec jsem našel přičinu hluku od zadní nápravy.

U přední nápravy to jsou ta horní ložiska. Ale to bych se opakoval a na ta jsem přišel také náhodou při mé vlastní opravě, že to dělají.

Tady je fotka a to zvýrazněné je to o čem píšu. A na fotce č.2.je silentblok podelného ramena také co dělá hluk


Obrázek
Obrázek
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Reklama
 

have
*
Příspěvky: 28
Registrován: 24 úno 2007, 12:05

Re: Elantra 2002 podvozok

Příspěvek od have »

Dík za fotky. Na tu nápravu jsem se nedostal...auto stojí venku a je tady hromada hromada sněhu.
Ve středu jde do servisu, tak jim o tom řeknu. Dám vědět jak jsem dopadl.
have
*
Příspěvky: 28
Registrován: 24 úno 2007, 12:05

Re: Elantra 2002 podvozok

Příspěvek od have »

Podle VIN v Microcatu by tam mělo být toto:

Obrázek
Uživatelský avatar
Exup.FZR
**
Příspěvky: 116
Registrován: 27 říj 2015, 22:46
Bydliště: Východní Čechy

Re: Elantra 2002 podvozok

Příspěvek od Exup.FZR »

Uvidíš co bude dělat hluk a bude i opotřebene. Třeba u tvého vozu najdete další místo zdroje hluku.
Když auto bude na zvedáku můžete to pořádně prolest než měnit díly formou pokus omyl..
To co jsem popsal jsou bolesti staršího vozu verze XD.
Hyndai Elantra 1.6 79 kW, rok výroby 2001.
- Upr.SW v ŘJ motoru 7/2016.(Vým.Rozvod.řemenu motoru,vým.katalyzátoru,vým.levé zadní náby,vým.celého setu spojky v 12/2016.,repase brzd 4/2017,renovace světel, STK bez problému na další 2x roky)
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“