elantra central na dalku

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
michsimm
Příspěvky: 6
Registrován: 23 srp 2017, 18:39

elantra central na dalku

Příspěvek od michsimm »

prosim o pomoc koupil jsem elantru a majitel mnel jen klice....pak jsem zjistil ze auto ma central zamikani vedou tam centrali ke vsem dverim ale nemam ovladac jak to udelat aby to fungovalo kazde dvere otviram zvlast pres sedacky a nebavi mne to prosim o radu co stim centralem kde sehnat novy ovladac nebo jak to udelat jinac diky
Reklama
 

have
*
Příspěvky: 28
Registrován: 24 úno 2007, 12:05

Re: elantra central na dalku

Příspěvek od have »

¨pokud je tam centrál, tak musí fungovat i na klíč u řidiče.
michsimm
Příspěvky: 6
Registrován: 23 srp 2017, 18:39

Re: elantra central na dalku

Příspěvek od michsimm »

lidicky rozebral jsem dvere u ridice a zadna elektronika na zamek dveri nejde je ta elektrika i moturky a jdou jen na packu zevnitr dveri je to na vsech dveri bude to asi jen na dalku odemknout a zamknout bez klice
dr.lecter
*
Příspěvky: 33
Registrován: 30 led 2011, 12:07

Re: elantra central na dalku

Příspěvek od dr.lecter »

Mam presne ten isty problem, servisak mi povrdal ze tam chyba este nejaka skrinka co ide niekde k pedalom pod volant ale bolo to davno tak som to uz neriesil a nehal tak
jaroslav5
**
Příspěvky: 345
Registrován: 09 led 2011, 15:33
Bydliště: Dolný Kubín

Re: elantra central na dalku

Příspěvek od jaroslav5 »

Vodicov zamok nie je elektricky ale mechanicky. Otocenim kluca do polohy zamknute cez tiahlo ovlada tu spominanu krabicku,ktora je v spodne casti dveri a nie pri pedali. Krabicka potom ovlada elektricke zamky ostatnych dveri .Skontroluj tie tiahla,ci maju spravny chod a dalej tu krabicku a jej kotakty.
Hyundai Accent LC 1,3í 12V 63kw r. v. 2005
suzuki sx4 1,6 GS 4x4 SE-SNOW Outdoor Line r.v.2011
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“