S-coupe vynechavani valcu

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od Neo-radim »

Cau,mam S coupe ls 1994.Porad mi vynechavaj valce,jedo to na 3 nekdy i na 2.Krom ridici jednotky a motoru je snad vsechno novy v oblasti motoru.Uz si fakt nevim rady.Je uplne jedno jestli je to studeny nebo teply,proste jedu jedu kuck kuck a 2 pryc,tak zastavit znovu nastartovat motor a uz to zase jede,na dalsich par km nebo ani ne.Nevite nekdo co stim?Nerozumim tomu,ani muj mechanik,ten tam menil snad fakt vsechno :( .Jednou tu kdosi psal ze mu to delalo to stejny,taky vsechno vymenil a porad nic.Nakonec koupil nejaky Brisky svicky protoze zrovna nemel penize na lepsi a jelo to.Nevite to presny oznaceni tech svicek?Ze bych je taky koupil.Diky moc
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Reklama
 

Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od Bruno »

Co Hallovo čidlo?/snímač otáček kliky/ Už tady o tom bylo napsáno mnoho a mnoho info.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od black_sheep »

dej tam original svicky NGK to je otazka par stovaku :-) pak si nech zmerit komprese ve valcich - a uvidi se, co dal.. nehuli to? smrdi nespaleny benzin?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od Neo-radim »

mohl by si mi prosim napsat presny oznaceni tech NGK svicek?abych je teda mohl koupit.Jinak auto huli a smrdi,ale nevim jestli to neni tim ze mam vydelanej catalysator.
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od ryba »

katalyzatorem to neni, bud rozdelovac, VN kabely, nebo svicky. V nejhorsim ridici jednotka.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od mirpie »

bud svíčky nebo kabely. Hallovo čidlo polohy kliky/vačky na vynechávání válců nemá vliv.
Mně cukalo auto taky. Nejprve vadná svíčka, později totéž, tam byl zase vadný jeden kabel. Vyměnil jsem vše, je to ok.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od Neo-radim »

Jaj,nejsem zase tak blbej abych si myslel ze je to catalysatorem,ja to psal na to,jako ze me to huli kvuli tomu.kabely aji svicky mam uplne novy,rozdelovac taky,filtry,proste snad fakt vsechno.
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od black_sheep »

mno obcas se stane ze i novy svicky jsou smejd :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od Neo-radim »

sem z toho zoufalej...Zkusim tu kompresi a jeste nejaky poresit kabely + svicky.Mohl byste mi nekdo prosim napsat to presny oznaceni svicek do myho auta?Dekuju
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od Yurii »

V kazdym shopu vytahnou z pod stolu katalog a reknou ti jaky sou na Scoupo :) To bych vubec neresil... s tim vynechavanim valcu neporadim, mne vynaechava jen jeden z naprosto zrejmejch duvodu (komprese) :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: S-coupe vynechavani valcu

Příspěvek od black_sheep »

Neo-radim píše:sem z toho zoufalej...Zkusim tu kompresi a jeste nejaky poresit kabely + svicky.Mohl byste mi nekdo prosim napsat to presny oznaceni svicek do myho auta?Dekuju
je to nejak BR5ES11 nebo tak nejak, tohle palim z hlavy.. vim ze je tam 11, S, a 5tka :-) Ta podobna svicka s 6tkou je na stary scoupecko :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“