Scoupe nestartuje

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Scoupe nestartuje

Příspěvek od Yurii »

Zdravím tak jsem teď začal řešit problém který mi nastal tak před dvěma měsíci.
Mám obě auta uskladněná mimo Prahu a pravidelně jsem jezdil bouraná Scoupe s dobrým motorem startovat ale jednou (pravda si po měsíci a něco) jsme k němu přišel a... nic.
Motor se točí, baterku jsem nabil ale nemá tendenci startovat... z ničeho nic, předtím vždycky i po měsíci chytil maximálně na II. pokus a vždycky jsem motor nechal do zahřátí běžet na volnoběh.
Zkoušel jsem jestli za to nemůže odpojená TACU pak mi došlo že to bude blbost.
Kabely až k cívce jsem kontorloval... všechno OK
Rozdělovač taky nevypadá niják zvlášť špatně...

Nemáte někdo nějáký tip :?:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe nestartuje

Příspěvek od black_sheep »

zkus parkrat otocit klickem pred startem sem a tam, aby cerpadlo natlacilo poradnej tlak a pak teprve toc:-) ted zalezi, pocitove, co to dela. jestli se to jako dusi, jeste bych vyndal a ocistil svicky. ty muzes eventuelne vyskladat na hlave, nechat si od nekoho otocit motorem a mrkej jestli hazou jiskry. ale bacha, pojede ti benzin z valce radne :) baterie, byla celou dobu opojena vid?

a taky poradne omrkni kabelaz - mysky jsou hladovy potvurky.. :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe nestartuje

Příspěvek od black_sheep »

http://tipcar.cz/hyundai/hyundai-coupe- ... 10940.html

tady mas treti do sbirky :-) precejen ten motor z automatu bude asi super, pac to nekdo neprasil tolik :) otazka je, jestli dotycnej majitel nejezdil hned od studenyho motoru kudlu... no a pak si muzes scoupe nechat 20let protoze budes mit dilu zasobarnu heh :-))
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe nestartuje

Příspěvek od Yurii »

Eh ja uz necu dalsi Scoupe... :( :roll: :? :lol: uz tak tam ma babicka tri vraky :( Moje Scoupace a na podzim jeste kleklo Subarko :(((
No baterka byla celou dobu odpojena ptz. jak to bylo bourany tak tam obcas slusne o kostru drat od spinace otevrenejch dveri a i ta malinkata svina zarovka v palubce to dokaze vybit kdyz tma 14 dni nejsem :x
Prave ze z vejfuku normalne cejtim benzin takze pumpa saje nejspis dostatecnetu skrtam rovnou
.
Pocitove to dela to, ze se starter toci ale jakoby byly odpojeny svicky nebo vstriky proste to ani neskytne.
No nasel sem na miste baterky nejaky mysi darecky ale do tohohle auta se od ty doby nemely ty potvory jak dostat, navic okolo furt lita takovej posuk pes kterej po nich jede jak motorovej.
Nonic, zkusim jeste projistotu tu kabelaz, snad to bude nejaka kravina. :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe nestartuje

Příspěvek od black_sheep »

mno, tak kdyz to ani neskytne, mrkni jak to haze jiskru - jeslti Ti treba nevypadl zapalovaci kabel z civky apod. nebo jestli neni sezranej nejak zezadu heh... :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe nestartuje

Příspěvek od Yurii »

To bylo první co sem kontroloval :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe nestartuje

Příspěvek od black_sheep »

tak pak bych skontroloval jestli je pod nejblizsi skalou jeste dost mista....

a vyhlidl si uplne jine scoupe - i zadarmo jsem dostal lepsi a je to mazel :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“