Za kolik se da prodat S-coupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
torm

Za kolik se da prodat S-coupe

Příspěvek od torm »

čus Bando...

TAk mam takovy dotaz na profiky na tomhle forum. Za kolik se da prodat Hyundai S-coupe rv. 94, 1.5 , najeto 100 000km, motor šlape jak hodinky(vymeneny palivovy cerpadlo), 04 GO brzd,02 nový lak, spotřeba 7-8l/100km , 3 majitel,střešní okno,el.okna,radio, plus k tomu novy letni gumy,ted minusy-na prednim skle v casti spolujezdce je malinkata dirka prumer tak 1cm od kaminku :evil: ,koncovka vyfuku je tam ve vrchni cast dira tak prumer 3 cm ktera je ted zaplatovana(beztak pocitam ze treba si to koupi nejaky tuner a dá tam ladak to je podle me nejlepsi reseni :roll: ) jak je přední spoiler tak ted v zime to narazilo do zledovatele muldy tak je tam kousiček upadlej :cry: ,a zadní tlumiče tam je myslim koroze to si nejsem jistej,a na blatniku u kol je taky kousek koroze. :arrow: ja vim neni to nic nejlepsiho ale jaka je podle vás cena k prodeji? :wink:
A kdyby mel taky nekdo zajem at se mi ozve na (tormenner@centrum.cz)

Jeste sem hazím fotečky. 8)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

scoupe

Příspěvek od rade622 »

Auto je pěkné, ale já budu mít stále svou kombi lantru. Jinak, jako kočkolap ideální.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
black_sheep

Re: Za kolik se da prodat S-coupe

Příspěvek od black_sheep »

cao chlape. mam pocit ze scoupe budes prodavat tak jako tak dlouho, na cene ani tak nezalezi. Resp zalezi na stavu auta. Ty nejhorsi z tech normalnich jsou nekde kolem 40tis (levnejsi jsou bud slepence bo bez papiru apod), lepci uz budou za padesat a nejlepci kousky (Turbo, '96, kuze, klima, ABS) od sedesati vejs, az tech 85tis jsem i videl nedavno a prodalo se!! Je to tim, ze v nemecku sezenes scoupe za 25 krasny, 10tku za papiry a mas 35tis hezky scoupe a ty co byli koupeny u nas jsou vetsinou drazsi. Ja kupoval moje za 60tis pred dvema rokama, narval jsem do nej cca dalsich 60tis a chystam se udelat lak (predni naraznik prdlej, lemy mirne KO a strecha mirne tez - zbytek good) a GO zadnich brzd, takze dalsich 30 jeste k tomu. Bude pak v docela vyjimecnym stavu, motor slape jak hodinky (123tis) byl jsem v servisu, tlaky jak u novyho, hodne veci novejch, radi supr, na podvozek jsem nesahl jeste krom tlumicu ale pred zimou jsem byl v servisu na geometrii a serizeni - vse KO, brzdy predek novy, vejfuk vcetne katu taky takze bych za nej taky tech 80 chtel, ja vim, neprodejny ale to by se muselo videt, ale stejne ho nehodlam prodat.. :wink: :lol:
torm

Příspěvek od torm »

Jojo Lantra je v pohode... takze myslite ze za 45 bude prodejny? nechcem si na tom delat byznys... ale prodat to někomu féér... 8) takze vsechen stav co tomu bude tak reknu :wink:

Jinak taky jsme ho koupili myslim za 70 nebo za 80 no proste hruza. a taky do toho narvali :evil:

NEvite nejake nejlepsi inzertni weby? :oops:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Sheepe, upravil jsem Tvuj prispevek, neni nutny citovat i obrazky..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Sheepe, upravil jsem Tvuj prispevek, neni nutny citovat i obrazky..
ops :oops: sorry psal jsem to v rychlosti pred odjezdem na koleje... :lol:

no napada me ze by bylo dobry pri citovani zmensovat obrazky na neco rozumnyho aby se dali komentovat i omylem.. :wink: sorry ze mam k tomu foru samy pripominky.. :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak co hoši? jak to vidite? 8)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Anonymous píše:Tak co hoši? jak to vidite? 8)
Já to vidím na takových 40 000kč s odřenýma ušima!!
Těžko,ale najdeš kupce!!Jedině nějakýho blázna jako jsme My!!!
Já a Blacksheep!!!!Nebo Romcis!!! :lol: :lol: Ale My už máme naše draky!! 8)
Ale jinak je to pěkný auto!!!Ale čeká ho kompletní prohlídka,bač zas do toho auta moc strkáno nebylo!!!Myslím peněz do oprav!!!
Ps!!Mě se akorát tam nelíbí ta palice na řadicí páce,ta není origoš!!To je snad z nejaký Audiny!! :shock: :? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
Anonymous píše:Tak co hoši? jak to vidite? 8)
Já to vidím na takových 40 000kč s odřenýma ušima!!
Těžko,ale najdeš kupce!!Jedině nějakýho blázna jako jsme My!!!
Já a Blacksheep!!!!Nebo Romcis!!! :lol: :lol: Ale My už máme naše draky!! 8)
Ale jinak je to pěkný auto!!!Ale čeká ho kompletní prohlídka,bač zas do toho auta moc strkáno nebylo!!!Myslím peněz do oprav!!!
Ps!!Mě se akorát tam nelíbí ta palice na řadicí páce,ta není origoš!!To je snad z nejaký Audiny!! :shock: :? :wink:
tak negativne bych to nevidel.. prodas ho blbe tak jako tak, pac se lidem moc do korejcu nechce, at uz za 40 bo za 50 si myslim.. Asi by ho chtelo poradne prohlidnout, ale jestli je v haji vejfuk, tlumice, celni sklo, hnijou lemy a nebylo do nej nak moc investovano tak to vidim za tech 45tis spis jako startovaci cenu, zalezi jak moc se da verit tem kilakum, pac zrovna v extra stavu neni a ty investice vidim tak na 20tku! ale podle fotek vypada hezky - takze klido 50 a nekdo se chytne :wink:

jinak ta radicka je silenost! :roll: :? pritom ta origo je takova celkem normalni, pekna..

by me zajimalo za kolik bych prodal moje az prijede od klempire.. ted vypada uz holt nic moc co se tyce kastle :( ale pritom uz je v nem penez dost.. :roll: ale stejne neni na prodej zatim a buhvi jestli ho vubec budu chtit prodat....
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Jehehe...takovy svetle modry mam :P No nevim jak kde,ale spis to koupej mlady.....i kdyz tady co bydlim,tak v okoli smer Děčín jezdi jeste dalsi 2 svetle modry SCoupe - vsechno uz majitele kolem a nad 30 let.A nejezdily tu....
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“