toci,ale nestartuje...

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Yurii »

Tak ucpaný hadičky... zkus je odpojit a profouknout :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Piskotkiller »

Zdravím
Po dlouhé době konečně chytl Skupáč ale s ním i nemilé další problémy,zjistil sem že už při prvním startu vrní nějak divně a po menší jízdě sem došel k závěru že má motor příliš vysokou bohatou směs!!!Skupáč si při jízdě neodpustil ani střílení z výfuku a tak sem sundal svíčky.Svíčky jsou černé a mokré a nejde ani už natočit,po půl roku nechápu kde se bohatost vzala,proto sem zkouknul i rozvody včera ráno a nastavení je správné,všechno sedí.Po tom půl roce sem akorát měnil rozdělovač,snímač kliky a volnoběžnej ventil,palivová pumpa i když je z jiného auta,je v pořádku a funguje jako originál.Ještě sem měnil dříve snímač chlad.kapaliny.Prasklina ve výfukovém potrubí se může také vyloučit,nedávno sem měnil vlnovec,takže vím jak na tom je 8) .Akorát jak na tom je lambda,váha vzduchu to netuším,ŘJ nic neblikala,ale také po 800metrech bych řekl že tak rychle by ani Check Engine neblikal.
Díky za rady všem co by mohla způsobit bohatost směsi....
Naposledy upravil(a) Piskotkiller dne 10 led 2012, 17:04, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Piskotkiller »

Takže sem vyblikal znovu ŘJ a vyhodilo to 3232 A 3222 což je Phase sensor(Fázový snímač) a opět snímač kliky(oba dva měněny takže nevím co furt řeší tyto dva snímače),navíc start už párkrát byl a volnoběh se držel na konstatních otáčkách,takže ať mě nesere že to stále neví kdy je HÚ a kdy má pálit....
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Piskotkiller »

Tak už je to vyřešený,zase v plné síle,tak doufám že nebude zas zachvili nějaká lahůdka 8)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od black_sheep »

dobry by bylo napsat cim to bylo, kdyby mel nekdo stejnej problem aby mel i odpoved ;-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Piskotkiller »

Prakticky moje závada "ze začátku" byla ve špatným čidle ale nevěděl sem jestli na klikovce nebo na vačce.Po výměně obou čidel tzn.čidlo otáček klik.hřídele a čidlo otáček vačkové hřídele sem konečně doufal v pokoj a ta svině nechtěla furt naskočit.Tak řikám bezva,tak sem myslel že je zas něco v koze.Protože benzín valil,jiskra přeskakovala.Tak sem to zas sváděl na teplotní čidlo který sem zrovna měnil.hodilo se starý a furt nic.Jenže po dalším zkoumáním sem zjistil že tlak v rampě klesl a benzín se ztrácel,tak sem myslel že je málo benzínu,tak sem ještě dolil tak 5-6 do kanystru a opět nic.Tak sem sundal vanu a zjistil sem že čerpadlo má šponu v sobě,a že tahá jak se mu zachtělo,takže sem si sehnal čerpadlo z Mitsubishi Carismy 2.0 (kdyby to někoho zajímalo),dal sem ho tam zpět a pak zas zjistil že hadice palivova je v koze,takže zase sem sehnal hadici.No a pak když už sem si myslel že je fakt pokoj,tak ta mrcha chytla,jenže zase bohatá směs,tak sem přišel na to že mám díru v té gumové manžetě před klapkou,takže zase sem sehnal manžetu.A nakonec mě vytočilo to že na 7litrů nenastartuji auto...takže radosti 3 prdele :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Piskotkiller »

Piskotkiller píše:Takže sem vyblikal znovu ŘJ a vyhodilo to 3232 A 3222 což je Phase sensor(Fázový snímač) a opět snímač kliky(oba dva měněny takže nevím co furt řeší tyto dva snímače),navíc start už párkrát byl a volnoběh se držel na konstatních otáčkách,takže ať mě nesere že to stále neví kdy je HÚ a kdy má pálit....

Takže po dlouhé době opět tyto dva kódy,mě z toho auta už asi hrábne :lol:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od -JxD- »

přesně tyhle dva kódy jsem před týdnem taky vyblikal :D
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: toci,ale nestartuje...

Příspěvek od Piskotkiller »

jo tak si můžem plácnout,já nový zas nebudu kupovat,když jsou dva měsíce starý,dostane sodu :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“