Skupéčkáři vymřeli???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od palicka007 »

#-o
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od black_sheep »

skoro jo. :|
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od -JxD- »

Dyt tu nedavno bylo tema, majitele scoupe hlaste se, a docela se tam ozvalo hodne lidi :)
Jako zas nesmis cekat ucast jako na tuning srazu VW (nebo WV?) Golfů, to scoupe je vzacnejsi auto :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od Yurii »

Jj Scoupo nejni Golf... neřekl bych že vymřeli ale spíš se začínáme osamostatňovat :) Já už na foru netrávim dlouhé zimní večery protože se tu všeobecně nic moc neděje a hlavně proto, že mne předchozí skupáče tak vyškolily, že když se mi něco pose... tak přesně vím kam sáhnout a nemusím to řešit tady :)
Další věc je, že teď je zima a přes zimu se na autě nic moc dělat nedá... mne kupříkladu čeká u obou aut opravit pojezdy řidičovy sedačky u černýho automatický pojezd spolujezdcovy sedačky, revize elektriky a dotahání nějákých kabelů, výměna motoru, pokusná integrace pár elektronickejch vyfikundací keré mám zatím jen zhruba naplánovaný, u modráka mne čeká montáž budíků které ještě nemám a bude velká výměna zámků, dveří, vík a těsnění, plus generálka brzd a tak bych mohl pokračovat do alelujááá :)
Jenže to všechno sou věci co s prostě nedají dělat v zimě a tuplem né ve městě nebo na ně teď nejsou peníze. Takže kvůli tomu teď témata nezakládám a prostě jen jezdím Otloukánkem a odpočítávám, kdy mu definitivně skape motor a ten čas se podle mne blíží a blíží.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od Piskotkiller »

Ahoj Pali
Tak když už jsi udělal nový téma,tak nám aspoň pověz co se děje na tvém Skupáčovi,nebo to nějak rozjeď ať je účast větší :wink: :D/
Hyundai Scoupe GT
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od palicka007 »

tak jo co se deje na mem Scoupe?no porad neco teplota mi nejde v tomhle pocasi nahoru jen kdyz stojim,ale to je asi bolest Scoupe protoze to normalne topi a prvni mi to delal taky jinak se s tim krasne radi na snehu. :lol: ale taky musim rict ze je to celkem nenarocne auto takove bezne veci jako cepy a tak ale motoricky si nemuzu stezovat nemel jsem vetsi problem za 6 let co ho mam.
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od palicka007 »

a kdepak se poradaji nejake srazy vim ze asi ted v zime nikde,ale rad by jsem se nekdy podival na jine nez moje a scvalne hodte tady kazdy jednu fotku ikdyz uz to tady bylo dik pali
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od Piskotkiller »

JXd ty by jsi mohl povědět jak jsi dopadl s těmi pistý....už ti šlape jak hodinky?a ty mlhovky už jsi nějak pořešil? :?: 8)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od Seemann »

Mé bývalé Scoupe jelo tuto sobotu amaterrallye v Milovicích. Byli jsme se tam podívat s Yuriim. V kategorii žen vyhrálo a v celkovém smíšeném pořadí se umístilo tuším na nějakém 35. místě ze 70-ti. V jedné RZ jsem figuroval dokonce jako spolujezdec - navigátor. Byla to pro mě samozžejmě čest (a měl jsem 100chutí za ten volant skočit :lol: )
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
oli
**
Příspěvky: 110
Registrován: 30 lis 2006, 14:24
Bydliště: Bruntal
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od oli »

Skupéčkaři nevymřeli..jen sním nevyjíždějí v zimě ven jako já ;-) protože bych byl jako pluh :lol: šetřil bych práci silničářům....v létě nás bude vidět mnohem více tomu věřte ;-) tohle autíčko se musí opečovávat jako malé dítě ;-)
Přílohy
Obraz0020.jpg
Obraz0020.jpg (92.81 KiB) Zobrazeno 1641 x
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupéčkáři vymřeli???

Příspěvek od -JxD- »

Nechce se mi zakládat nový téma, ale dneska jsem tak přemejšlel, jaký "ikonky" se zobrazujou u scoupé v tom sloupci mezi budíkama? Mě tak napadlo, že kdyby tam bylo takovejch 7 políček volných, tak by se mi celkem líbilo tam dát ikonky jednotlivých zařazených rychlostních stupňů, kdyby to nějak šlo udělat :) (tj. na neutrál se rozsvítí nejvyšší s "N", při přeřazení na jedničku tahle zhasne a pod ní se rozsvítí "1" atd atd)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“