vymena motora.s-coupe GT-poradte

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena motora.s-coupe GT-poradte

Příspěvek od Yurii »

To nebylo rejpání do Tebe, samozřejmě že vím že zpřevodování se u GT a LS liší ale né tak podstatně už se to tu několikrát řešilo :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena motora.s-coupe GT-poradte

Příspěvek od -JxD- »

palicka007 píše:
Yurii píše:Palicka :) Jenom o tý převodovce to není, věř mi :) S mým prvním GTčkem jsem jezdil po tom co sem upek turbo normálně takhle: http://www.stream.cz/video/11/275265-vy ... d_id=66792
...a bylo to neskutečně líný... takový ty kecy že když to má řídící jendotku z GT tak i bez turba to jede líp, ať si nechaj chytráci na koledu a ať radši jedou s prasklou žárovkou do servisu :mrgreen:
nechci dělat chytráka a vím že převodovka je jen jedna z příčin malého výkonu,ale je taky dost zásadní hlavně chci jen napsat že to co tady píšu je čistě můj názor a nechci tu nikoho prudit :hyu:
Převodovka LS má lehce kratší první 4 převody, 5. převodovej stupeň mají obě převodovky cca stejnej
jinak když říkám lehce, tak myslim lehce, měl sem z GT, teď mám z LS a rozdíl není velkej :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena motora.s-coupe GT-poradte

Příspěvek od Vladislav Bureš »

někde tady na foru jsou převodové poměry ale lišili se snad všechny včetně spátečky a stáleho převodu
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena motora.s-coupe GT-poradte

Příspěvek od -JxD- »

Jo, ony ty prevody se lisej vcetne toho diferencialovyho, ale nakonec to vyjde tak, jak sem rikal...nekam sem sem daval obrazek, jak sem to pocital, a pokud je zajem, tak muzu poslat i kompletni tabulku z hmaservice....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“