scoupe gt turbo

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
stíví
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2006, 05:57

scoupe gt turbo

Příspěvek od stíví »

Ahoj všichni, právě jsem si koupil scoupe gt turbo r.v.1993. Jezdí se mi s ním dobře, ale mohlo by to být jetě lepší, protože má ještě pár nedostatků. Nevím, kde mám sehnat manuál nebo dobrou radu. Do teď jsem jezdil škodou 120- to bylo ale pekol!!! pořád něco nefungovalo, ale vždycky jsem se podíval do manuálu a nějak se to vyřešilo. Těď mě hlavně zlobí brzdy, když šlápnu na brzdu a pak ji lehce povolím a zase sešlápnu, tak často ztuhne, jako kdyby přestal fungovat posilovač brzd. Je to podobný jako v šáde 120, když chcípne motor, pak je potřeba na tý brzdě fakt stát, aby fungovala. Nevíte někdo v čem je závada? Bude to brzdovou kapalinou nebo je chyba někda jinde? Předem Vám všem děkuju za odpověď. Stíví
scoupe GT Turbo
Reklama
 

Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

No co bych ti na to rek? GTcko je dost rychly auto,mit hodne penez na benzin,tak bych si ho asi koupil taky....zase nesmis byt nejak moc narocnej!
Ale k tem brzdam....spis se neptej a zajed k nejakymu garaznikovi(do servisu nemusis,na co?zbytecny prachy) a at ti prohlidne brzdy a vsechno kolem nich jestli se mas rad! :twisted: :?: A ihned do nich vrazit nejaky prachy....
Stejnak je lepsi vymenit vsechny provozni kapaliny ne?+Rozvodak,oleje,filtry,svicky atd...jestli si to koupil ted,a i kdyz ti predchozi majitel nakecal cokoliv!NEmusi to byt vsechny veci najednou,ale ty hlavni hned.
Protoze rychly nebrzdici auto je fakt uplne to nejlepsi :evil: 100% je lepsi pomaly ale brzdici auto.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Na posilovači je také propuštěcí VENTIL,který může být v háji nebo jen přilepený zkus na něj mrknout!!Nachází se hned na podtlakovém hrnci!!
Je na tom už nasazená hadice!!Pradvěpodobně bude držet špatný podtlak!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

aaa koukam ze uz nejsem sam s turbacem v H clubu to jsem rad myslim ze to bude spis posilovac kazdopadne pokud nevis jak na to tak radsi zajed k mechanikovy v servysu ti proberou aji to co nechces ale vyzkousej to klasicky jak u skodovky pri vyplem motoru tomu naslap co nejvic a mej to porad seslapnuty a pak nastartuj pokud to okamzite neklesne ten pedal tak je to jasny
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

a napis od kud jsi kdybi jsi cokoliv chtel tak mam celyho turbace na rozebrani a brzdy jsou tam dobry takze by jsme vymenily celej posilovac a ne jen ventil
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
black_sheep

Re: ...

Příspěvek od black_sheep »

lubin1281 píše:a napis od kud jsi kdybi jsi cokoliv chtel tak mam celyho turbace na rozebrani a brzdy jsou tam dobry takze by jsme vymenily celej posilovac a ne jen ventil
nemel bys neco pro me? :) resp trebas celej motor? :P
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

blacku ja bych moc rad prodal motor to jsem ti psal na icq jestli si vzpominas ale nikdy nevis co se ti posere takze uz jen kvuli hlave bych to vazne neprodal a ridici jednotku bys taky potreboval a to by se me taky nechtelo davat s domu pac se to potom spatne shani a chcou za to sileny penize 8) ale to vis sam moc dobre :D
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nojo, jasne no :P asi si budu muset naky z nemecka dotahnout sam :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“