závada motoru i s videem

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Piskotkiller »

Se snad na něj složíme všici :mrgreen: jen ho neházej do šrotu [-o<
Hyundai Scoupe GT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Farrael »

Yurii si ho vezme. Bude další Scoupáč. Takovýho ještě nemá do sbírky ;)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Kull »

No jó, já bych ho bral všema deseti. MKI je má srdcovka. Ale platím hypotéku... :cry: Prostě teď nemám ani zkur. 4000.
Copak, kdybych Ti sehnal kontakt na kluka, který je někde od Stříbra? Ten mi také ŘJ na Scoupe MKI opravil. A nestálo to moc. Vyzná se v programování a elektronice a hlavně v autech... Nechal by jsi si ho?
sedlik18
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2010, 16:53

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od sedlik18 »

tohle neopraví, odešli elektrinický součástky... já bych si ho nechal kdyby oprava vyšla do 5 tisíc... jenže jednotku maj v americe za 60 dolarů ale čeká se na ní měsíc... navíc nemám jistotu estli by to pak fungovalo... kdybych měl možnost otestovat to s jinou jednotkou a zjistil že to jezdí nechal bych si ho... akorát bych musel do technický sehnat jiný přední světla který by byli homologovaný a prošli stačkem... ty co tam sou neprojdou
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Kull »

Tyhle světla mám. Jsou na MKI, kterou jsem měl. Nechal jsem si je. Když budeš chtít, to číslo na toho kluka Ti seženu.
Opravoval mi tu jednotku po elektrické stránce. Měl jsem tam taky něco shořelýho.
A vešel jsem se do 2500 za opravu.
Každopádně, kdyby jsi se rozhodl dát ho pryč a nikdo se Ti neozval an koupi, koupil bych od Tebe ty kola.
Sím, můžu si je rezervovat? Ty bych opravdu potřeboval. [-o<
sedlik18
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2010, 16:53

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od sedlik18 »

když se nikdo neozve nebo nenajdu způsob jak to opravit tak jo budou tví
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Kull »

Díky moc.
Každopádně jsem ale tím mým předchozím příspěvkem chtěl říct, že světla na MKI mám a jsem ochoten je pustit.
A že Ti můžu vytelefonovat č. na toho kluka, co opravuje ty řídící jednotky.
sedlik18
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2010, 16:53

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od sedlik18 »

dokonce sem ji i našel... je to přesně tahleta http://cgi.ebay.de/Steuerteil-Hyundai-L ... 683wt_1139 nemá ji třeba někdo doma?
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Kull »

To Ti nepovím. Jsou to tak 3, 4 roky. Číslo jsem měl od kluka ze Strašic, který dělá Hondy. Ten mi právě tohohle doporučil, že je to borec. Vypadá jako santus, ale borec to fakt je. Snad to ještě dělá.
Zítra zavolám tomu kamarádovi přes ty Hondy a řeknu mu o č. nebo o nějaký kontakt na někoho, kdo to za rozumný peníz udělá.
Pak Ti to sem hodím.
Přesně tuhle jsem prodával za 1000+pošta. Koupil si to kluk z Moravy do Mitsu. Colt.
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Bolo »

Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Kull »

To vypadá, že jsou všechny na MKII, atmosféru.
U téhle si ale nejsem jistý: http://allegro.pl/komputer-hyundai-scou ... 50885.html I když na 99% to není an MKI.
sedlik18
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2010, 16:53

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od sedlik18 »

ee má úplně jiný uchycení kabelů... všechny ty... ta moje jednotka je původem z Lantry j1 jak sem našel... skusim pohledat estli bych to nespravil sám, přeci jen elektrotechnickou školu mám ale budu muset dohledat ty součástky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Yurii »

Nojo tak snad to s ním dobře dopadne... Právě jsem ještě volal Romoxovi který má Poníka se stejným motorem a chystá se ho o víkendu odvézt na likvidaci tak by možná mohl třeba řídící jednotku a pár věcí z motoru za pár kaček pustit ;) Večer se na to prej mrkne. :)

Dalšího skupáče už nechci, tři mi v tuhle chvíli stačej :lol: :mrgreen: Navíc po pěti skupáčích bych chtěl aby moje další auto už skupáč NEBYLO =D> :lol:

Kulle tyjo ty sháníš obutí na skupáče? Nebo kola abys neměl ty na kterejch sis ho odvez? :) Kdybys chtěl, mohli bysme se něják domluvit, mam navíc sadu zimáků :mrgreen: Když už ti povezu ten nárazní, i když teda nevim kam bych je v tom autě narval :-D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od -JxD- »

Hele, tak mě napadlo, zvenku člověk nepozná, jestli je ECU na N/A motor nebo turbo verzi, že?

Edit: tak mě napadlo, že u svý řídící jednotky mám krom toho super konektoru i nějakou hadičku, tak že by tím jednotka zjišťovala boost?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: závada motoru i s videem

Příspěvek od Yurii »

Ta hadicka co couha z jendotky je tam myslim kvuli fuelcutu a ne kvuli zjistovani boostu
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“