Z nicoho nic ide na 2-3valce

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Z nicoho nic ide na 2-3valce

Příspěvek od Tomson-tr »

mayq píše:Skus vymontovat, rozobrat a vycistit (technickym benzinom a nasledne nastriekat WDckom) ten krokovy motorcek, taktiez kontakty...
Skusil som ale nepomohlo,ten magnet vo vnutri uz ma nieco zasebou-je cely dopraskany :D musim zohnat nejaky dobry....A nema niekto na predaj okrem tohoto motorceka aj vahu vzduchu a lambda sondu?Surne kupim,lebo bez auta som ako bez ruky...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Z nicoho nic ide na 2-3valce

Příspěvek od Tomson-tr »

Tak dnes som vymenil volnobezny ventil ale sa mi zda ze sa nic nezmenilo,skusil som odpojit vahu vzduchu a vsetko krasne ide :D/ len niekedy ked pridem na krizovatku alebo zastanem tak mi motor zdochne,ale to bude asi tym ze ju mam odpojenu...Skusil som ju na mieste zapojit a hned otacky zacali kadejako skakat a vtedy sa to stalo :D - ako nahle zacali skakat tak som zosliapol plyn zacalo ho nenormalne dusit,akokeby zase isiel na 2-3 valce a z vyfuku vysiel uplne cierny dym!!!Tak teraz neviem ci je nieco z turbom alebo preto tak zacmudil ze zle spaloval....Mozem behat s odpojenou vahou?
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Z nicoho nic ide na 2-3valce

Příspěvek od Yurii »

Tak už s nějvětší pravděpodobností máš viníka... :) Kdysi jsem jí hledal na internetu podle seriovýho čísla a vyšlo mi, že stejná váha vzduchu se dávala i do Fiata Punto GT a druhovýrobní z ebaye vyšla cca na 1500,-
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Z nicoho nic ide na 2-3valce

Příspěvek od Tomson-tr »

Yurii píše:Tak už s nějvětší pravděpodobností máš viníka... :) Kdysi jsem jí hledal na internetu podle seriovýho čísla a vyšlo mi, že stejná váha vzduchu se dávala i do Fiata Punto GT a druhovýrobní z ebaye vyšla cca na 1500,-
Ano ano,tiez som si to vsimol...moze to zdochynanie motora zapricinovat ta vaha?Inak ako ju mam odpojenu tak mi aj startuje na 1 krat :D/
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Z nicoho nic ide na 2-3valce

Příspěvek od Yurii »

Zkus tu Váhu napřed prostříknout ISOPROPYLALKOHOLEM to prý u některých pomáhá a jestli je vadná, už jí víc uškodit nemůžeš. A zkontroluj jestli jsou v ní všechny ty tenoulinké drátky v pořádku.

Když jí odpojíš úplně, motor přepne do nouzového režimu kdy jednotka počítá předpokládaný objem vzduchu pomocí pevně nastavených hodnot závislých na otevření škrtící klapky a možná tlaku turba. Věci jako data z lambda sondy
Dá se říct, že bez váhy vzduchu můžeš jezdit jakoby se nechumelilo ale auto pak bude mít vyšší spotřebu a menší výkon protože pro motor je vždycky lepší pro dosažení maximálního výkonu znát aktuální hodnoty a ne předpokládané hodnoty které nemusí být 100% správné.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“