Zla hlava?tesnenie?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Neviete co moze znamenat toto?Vcera som mu dal trosku viac zabrat a hned potom to zacalo robit,dovtedy bolo vsetko OK....

http://www.youtube.com/watch?v=5H_XJq753Ng
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Yurii »

V prdeli čidlo nebo mechanismus ručičky... když odpojíš čidlo teploty a bude to dělat pořád, je v pr ručička... když ne tak čidlo. Ale viděl bych to spíš na mechanismus ručičky.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Dnes som sa pustil do vymeny tych vyfukovych zvodov a ostal som sklamany-vobec sa mi neda nijako dostat ku tym zadnym srobom co drzia turbo o zvody....takze neviem ako to spravim ale musim to spravit lebo mam v interieri ako v udiarmi,hrozne dymu....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Yurii »

Musíš z motoru úplně vyndat turbo! Odpojit svody od motoru a odpojit vejfuk... pak až budeš mít turbo venku tak se k nim dostaneš... jinak to nejde!
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od Tomson-tr »

Yurii píše:Musíš z motoru úplně vyndat turbo! Odpojit svody od motoru a odpojit vejfuk... pak až budeš mít turbo venku tak se k nim dostaneš... jinak to nejde!
videl a pochopil som ze tak to pojde ale dufal som ze to pojde aj inak :cry: co uz,musim si na to najst cas...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Zla hlava?tesnenie?

Příspěvek od palicka007 »

Tomson-tr píše:
Yurii píše:Musíš z motoru úplně vyndat turbo! Odpojit svody od motoru a odpojit vejfuk... pak až budeš mít turbo venku tak se k nim dostaneš... jinak to nejde!
videl a pochopil som ze tak to pojde ale dufal som ze to pojde aj inak :cry: co uz,musim si na to najst cas...
Yuri má pravdu.Poprvé je to vždycky náročné ale párkrát prasknou svody a už to budeš dělat poslepu.ale ještě nemáš vyhráno protože by jsem si vsadil i na to že budeš mit problém hned jak se ti podaří sundat turbo a to ,že štefty jsou po tolika letech velice křehké.ale když je budeš chtít potom eventuelně odvrtat až ho zalomíš tak uvidíš jak jsou tvrdé.Křehké,ale tvrdé.Já jsem zalomil dva,ale měl jsem štěstí že kousek čouhaly a dala se tam přibodnout matka takže o.k.To je jen rada nejlepší je to dělat za tepla a nebo to třeba nahřát ale nechi moc radit třeba se mýlím to je jen můj postřeh. 8) :hyu:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“