odvzdusneni spojky

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
kecup
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2012, 16:31

odvzdusneni spojky

Příspěvek od kecup »

ahoj vsem mam h scoupe tusim 1993 mam trochu problem se spojkou nadrzku s kapalinou mam plnou ale spojku kdyz chci zaradit musim vzdy naslapat takze myslim ze by to mohlo byt asi zavzdusnene meli jsme ted asi deset dni -45 a problemy zacali pri techto teplotach spojka by mela byt asi pul roku stara otazka zni nemuzu nikde najit odvzdusnovaci sroub jen primo pod nadrzkou cosi je ( pri pohledu zpredu z prave strany dekuji predem a prosim nekamenujte me
Reklama
 

palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: odvzdusneni spojky

Příspěvek od palicka007 »

třeba ti to pomůže měla by to být 15 strana.A kde že jste měli -45???čau PALI
http://hmaservice.com/data/Passenger/HY ... 199341.pdf
kecup
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2012, 16:31

Re: odvzdusneni spojky

Příspěvek od kecup »

dekuji hned na to juknu jinak Dawson City- Canada
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: odvzdusneni spojky

Příspěvek od Yurii »

Wau dobre, tak to zdravime do Kanady :) Přesně jak píše Pali. Manuály z Hmaservice sou super věc ;)

Mám takovej dotaz k autu, můžeš nám sem hodit nějáké foto? :) Zajímalo by mne jestli se v Kanadě dělaly i jiný verze než LS (bez turba) se základní výbavou. 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
kecup
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2012, 16:31

Re: odvzdusneni spojky

Příspěvek od kecup »

ahoj omlouvam se ze odpovidam a dekuji tak pozde vse se podarilo jen obrazek byl otocenej tak sem to nemohl najit po te sem si nalil do ksichtu tu mocku co tam byla komplet to cele vymenil takze jeste jednou moc dekuju za pomoc bez auta bych tu byl vodepsanej jinak jake foto mas na mysli- motor ? jinaqk my tu pouzivame ohrejvace na motor na olej a na baterku ale kapalina asi byla stara a byla v ni voda takze jak sla teplota pod dvacet tak jsem to zkusil a povolilo to dik moc
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“