Nestartuje, benzín neteče? Prosím pomoc :(

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Nestartuje, benzín neteče? Prosím pomoc :(

Příspěvek od Kull »

Mně tenkrát na MKI odešlo čerpadlo jen tak. Nemělo tlak. Když stálo auto celý den, tak jsem nastartoval, ujel tak 3km a šlus. Druhý den to samé.
Sundej nádrž, pěkně si nastříkej šrouby příruby čerpadla nějakým WDčkem, nech to odpočinout a pak opatrně povol. Kdybys je strhnul, vypiluj si v nich hlubokou drážku pro šroubovák. Nebo ještě líp, když se Ti nebudou zdát hned, vypiluj tam drážku, pak hoď na šroub očko a ještě šroubovák a povolíš to. Opatrně při sundavání nádrže, ať neurveš hadice, co od toho vedou.
Pak jen připoj čerpadlo na baterku a prstem zkus tlak. Mně foukalo, ale když jsem to přicpal prstem, tako jako kdybych přicpával trubičku bez tlaku.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje, benzín neteče? Prosím pomoc :(

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Kdyz cerpadlo huci tak by melo bezet a kdyby bylo ucpane bordelem melo by to byt poznat na zvuku. kazdopadne nez bych sundaval nadrz (je to oser) tak bych vyloucit jestli to neni jinde. tedy na tvrdo zapojit cerpadlo na rele a na odpojene hadici u motoru koulat jestli tece. pokud ne a bylo by ucpane tak mu dat zpetny chod aby se procistilo. nakonektor cerpadla se da dobre dostat.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“