Dotaz na tlumice

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Dotaz na tlumice

Příspěvek od Pizi »

Zdravim chtel jsem se zeptat hosi potrebuji nutne predni tlumice na scoupe nejdou my moc sehnat nemate nekoho nebo nevite kde bych je mohl sehnat nebo neprodavate nekdo? Jsem z Havirova a jeste jsemse chtel zeptat nepasujou predni tlumice na hyundai scoupe z nejakeho jineho hyundaie? dekuji za rady:-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na tlumice

Příspěvek od Yurii »

Uz jsem Ti psal ze je mam staci se nejak domluvit a poslu ti je za dvojku vsechny i se zadnima a fungl novy. Klidne i na tu dobirku jenom mi musis slibit ze je vyzvednes a zaplatis protoze dobirka na 2000,- uz je docela draha :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Dotaz na tlumice

Příspěvek od Pizi »

Yurii a to mas plynove nebo olejove?
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Dotaz na tlumice

Příspěvek od Pizi »

yurii a jsou to teda ty tlumice co jsi mi posilal ty fotky jo a budou pasovat na hjyundai scoupe turbo urcite ze kdyz to jsou na to auto tak jo ja je vemu za 2000 teda a to jsou jeste plynove nebo olejove?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na tlumice

Příspěvek od Yurii »

Jo jsou na GTčko, kupoval jsme je na svoje auto ale nakonec jsem zjistil, že je nepotřebuju :x Jsou to samozřejmě olejovky. Víc kdyžtak v SZ. A jsou to přesně ty co jsem Ti posílal obrázek.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“