Tlak turba

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Tlak turba

Příspěvek od Pizi »

Zdarec chlapi chci poradit mam v scoupe turbo garet mam nastaveny tlak 0.6 baru kolik to turbo snese baru aby se mi nerozletelo tak cca? Myslite ze bych jeste mohl pridat tlak?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Tlak turba

Příspěvek od Piskotkiller »

Už se to tu řešilo mockrát,stačí prohledat sekci...Na tvým místě bych se na to vykašlal,raděj udělej cooler,filtr vzduchovej a průchozí výfuk.Jako zvednutí třeba na 0,7 nebo 0,8bar by se zřejmě nic nestalo,ale výše bych nešel.Jako laicky to mužeš zkusit zvedat postupně a při full boostu sledovat co to dělá a jestli nedochází k "fuel cut".Na větší tlak už jedině s AFR protože akorat si zadělaš na chudou směs a co se stane?Bude to v hajzlíčku.
Navíc to chce motor s dmychadlem v super kondici.
Hyundai Scoupe GT
Pizi
*
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2012, 11:06

Re: Tlak turba

Příspěvek od Pizi »

No cooler aji vzduchovy filtr aji pruchozi vyfuk uz mam tak nevim:-) Jinac diky za radu:-)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlak turba

Příspěvek od Yurii »

Zvednout můžeš ale když od něj budeš chtít moc tak ho utočíš, myslím že 0,8 ještě jde... Ryšavej jezdil pořád na 1,2 bar a nejspíš i jako prase, turbo to vydrželo měsíc. 8)
Osobně jsem měl docela bobky když jsem o víkendu na letišti odpojil WG, tlačilo to až 1,3 a jelo jako z praku jenže... se vylepšení časů nekonalo, bez lehký nohy docházelo k fuelcutu a když jsem opatrně pracoval s plynem aby se tlak držel kolem 0,8 jelo to horší čas... suma sumárum, dvě jízdy a WG šel zapojit zpět jak patří a takový prasárny si už rozmyslim.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“