Hyundai SCOUPE prodat, opravit nebo SEŠROTOVAT?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět

Co udělat?

Kravit a pak sešrotovat.
1
20%
Opravit
4
80%
Prodat
0
Žádná hlasování
Ani jedno
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 5

Tryska
Příspěvky: 2
Registrován: 06 srp 2013, 21:49

Hyundai SCOUPE prodat, opravit nebo SEŠROTOVAT?

Příspěvek od Tryska »

Nazdar,
před měsícem sem si koupil scoupe 1.5 12v LSa bohužel sem ho pučil jednomu kamarádovi, kterej mi ho naboural. v malý rychlosti vjel do příkopu a bokem vzal strom. Promáčk blatník, prasknul nárazník a hlavně ohnul něco v řízení, takže ted je levé kolo (to na které šel náraz) jen 2cm od podběhu. Posunulo se směrem k řidiči. Auto nyní malinko táhne doprava a při brždění zase doleva. Není to nic hrozného. Zatim sem s tim najel asi 200km a ani si toho moc nevšímám, jen držim volant pevněji.

Kamarád mi za auto dal tolik, za kolik sem ho koupil a ted řeší, co snim udělat. Jeho vize je taková, že se auto nechá zaparkovaný u mě na doježdění. Což znamená že se s nim bude prasit na polních cestách, bude se ničit všemožnejma kravinama a až se rozsype (což asi nebude dlouho trvat) odveze se na ekolikvidaci.

Příde mi škoda ho takhle zlikvidovat, ale nejsem schopný odhadnout, jakou má ted hodnotu. je to rok 1993, koroze je minimální a má zaplacenou ekodan. Myslíte, že má význam ho opravovat, či prodávat? Nebo je v dnešní době scoupe už jen vrak bez hodnoty?

Díky moc za názory
Přílohy
Tohle je stav po nehodě.
Tohle je stav po nehodě.
sdsd.jpg (104.17 KiB) Zobrazeno 4243 x
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“